• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיצומים באמישראגז: עבודה במתכונת חירום, שיבושים בקבלת קהל

קרע במשא ומתן בין ההסתדרות לבין הנהלת אמישראגז. העובדים בבאר שבע ערכו פעילות מחאה, כחלק מהמאבק הארצי, ומטפלים במקרי חירום בלבד

המחאה בסניף הבאר שבעי של אמישראגז (צילום: יהודה אלוש)

נמשכים העיצומים הננקטים על ידי מאות עובדי אמישראגז, המשבשים את פעילות החברה בכל רחבי הארץ. סניף החברה בבאר שבע, ברחוב הרצל, עובד במתכונת חלקית בלבד.

במסגרת העיצומים, בבאר שבע וברחבי הארץ, קיימים שיבושים קשים במתן השירות בסניפי החברה ובמענה הטלפוני. טכנאי החברה עובדים במתכונת חירום בלבד ומטפלים רק במקרי דליפות ונזילות. בנוסף לכך עובדי החברה קיימו היום משמרות מחאה בסניפים שונים של החברה בארץ. 

יו"ר הסתדרות המעו"ף ארנון בר דוד פנה ביום חמישי, במכתב התראה חריף לבעלי אמישראגז ובו דרישה שיתערבו וימנעו בהקדם את ההסלמה במשבר יחסי העבודה שפרץ בחברה.
 
במקביל למכתבו של בר דוד, נשלח מטעם הסתדרות המעו"ף מכתב התראה משפטי בו נדרשת הנהלת החברה לחדול מיידית מצעדיה החד צדדיים ומפעולותיה האסורות לכאורה בניסיון לשבור את שביתת העובדים ולכרסם בכוחם הארגוני, כטענת ההסתדרות.

בהסתדרות אומרים כי "ההנהלה נוקטת בשיח לא ראוי כלפי העובדים השובתים בניסיון להניא אותם מהצטרפות לצעדים הארגוניים, ומנסה לאייש את מקומם של העובדים השובתים באמצעות העסקת עובדי קבלן וגיוס של עובדים לשעבר".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load