• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחנך מרכז המבקרים של תנועת אור

המרכז, המציע חוויה אינטרקטיבית, נמצא בעיר העתיקה בבאר שבע ומציג את הנגב בדרך חדשה ולא מוכרת

מכב המבקרים של תנועת אור (צילום: OR IMAGE BANK)

האתמול, רביעי, הושק רשמית בטקס מיוחד "השער לנגב", מרכז המבקרים החדש, שנפתח בהובלת תנועת אור ושותפים בהם המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, קק"ל ישראל וארה"ב, משרד השיכון והבינוי, משרד רוה"מ- תכנית מורשת, משרד החינוך, יק"א  בישראל וקרן ג'ק צ'סטר.  המרכז שוכן ברחוב ההגנה 30, בעיר העתיקה בבאר שבע.

​​​​​​​מרכז המבקרים החדש חושף בפני אורחיו את הנגב המתחדש והמתפתח כמו גם את הנגב לאורך ההיסטוריה. המרכז מציע חוויה בת 60 דקות המאפשרת לטעום ולהציץ לבתים, קהילות, מקומות תעסוקה והמיזמים החדשניים הקיימים בנגב באמצעות מיצגים אינטראקטיביים ומנגיש את רוח היצירה בדרכים שעוד לא פגשתם ומזמין כל אחד ואחת לתכנן ולבנות במו ידיו את עתידו של הנגב. המרכז מהווה גם נקודת יציאה לסיורים חווייתיים, מקצועיים וערכיים בנגב. 

אריאל משעל, המנכ"ל לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל: "אני נרגש לראות את מרכז המבקרים המודרני והאינטראקטיבי נחנך וחושף בפני המבקרים את הנגב המתחדש והמתפתח. לנגב יש המון מה לספר אם בעבר ואם בהווה ורק לצפות מה יהיה פה בעתיד. יש פה היסטוריה, תרבות, קהילה ומרכז מבקרים בבאר שבע הוא עוד צעד לחיבור בין פריפריה למרכז. אני קורא לכל עם ישראל להגיע ולחוות את החוויה הנפלאה של מרכז המבקרים.״

רוני פלמר, מנכ"ל תנועת אור וממייסדיה: "זכינו בתנועת אור להיות שותפים לעוד פריצת דרך, מרכז המבקרים הראשון לעתיד, מוקם בבאר שבע, בחוויה שחושפת את כל העושר, האור וההזדמנות שיש לנגב להציע. אנחנו גאים לראות שמה שהחל בהנחת אבן פינה של אחד המייסדים של מדינת ישראל וקרוב של האב הרוחני של הנגב, ראש הממשלה דוד בן גוריון ז"ל, כיום נפתח המרכז רשמית לקהל ומחבר בין העבר להווה ולעתיד בצורה שהצעירים יכולים להבין טוב יותר את הציונות האמיתית והמבוגרים יכולים להזכר בה.  זהו המרכז היחיד בנגב ואין עוד שכמותו".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load