• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''המחסום הפך אותנו לשבויים בבתים שלנו''

נשים מבוגרות אינן יכולות להגיע עם הקניות עד הכניסה לביתן, דיירי הבניין נותרו ללא מקום חניה: כך נראה סכסוך השכנים ברח' רמב''ם

גדר הפך את החניה לפרטית (צילום: דני בלר)

הדיירים ברח' רמב''ם 32 עד 40 מרגישים שבויים בביתם: מחסום כניסה לרחבת החנייה,שהוצב עד ידי רב קומות שכן, אינו מאפשר להם גישה לחנייה ומקשה להם על החיים. מוניות אינן יכולות להיכנס לתוך הרחבה, נשים מבוגרות, החוזרות עם סלי הקניות הכבדים, נאלצות ללכת ברגל ודיירי הבלוק אינם יכולים להחנות את רכבם, כי החניה ברח' רבמ''ם עמוסה רוב שעות היום. "אני לא רוצה לחשוב מה ייקרה אם אחד הדיירים יזדקק פה לאמבולנס והאמבולנס לא יוכל לעבור בגלל המחסום", אומר משה, דייר בבניין.

"עם תחילת שנת הלימודים, המצב במקום הפך בלתי נסבל. הורים מביאים את הילדים ברכב פרטי ויש גם את התלמידים של גני ילדים סמוכים. כל קטע הרחוב הזה פקוק. בית ספר בארי מולנו וכולם חונים בכניסה שלנו. אם מישהו רוצה לצאת בבוקר עם הרכב, הוא מגלה שהמקום הזה פקוק לגמרי. מצד שני, החניה ברחבה חצי ריקה במשך שעות היום, אבל לנו אין גישה אליה וגם אין עם מי לדבר. ניסינו להידבר עם השכנים, אבל לא הלך", אומר לנו משה, דייר בבניין.
הבניין ברחוב הרמב''ם. לדיירים אין גישה לחניה (צילום: דני בלר)
''אני חושב שכדיירי הבניין, שהוא בניין ותיק בבאר שבע, מגיעה לנו חנייה ולא ייתכן מצב שבניין, שנבנה זמן רב לאחר מכן, יקבל אישור לחנייה רחבה כל כך, מבלי שלנו תהיה גישה. למעשה, אנחנו סגורים מכל הכיוונים", מספר משה. "פנינו לעיריית באר שבע, הסברנו שהיום המקום הפך מאוד עמוס. בשעות שהתלמידים יוצאים מהגנים ומבית הספר, יש פה פקק ענקי. חייבים לתת תשובה לזה".

פנינו לעיריית באר שבע בנושא, עד להעלאת הידיעה טרם התקבלה תגובתם.

החניה ריקה, אך דיירי רמב''ם נאלצים לחנות ברחוב הפקוק (צילום: דני בלר)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load