• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טרגדיה ברהט: דרס למוות את אחייניתו הפעוטה

בתחילה זה נראה כמו תאונת פגע וברח אולם מחקירת המשטרה, שהגיעה לבית החולים סורוקה, התברר כי דודה של הפעוטה, שהגיע לבית החולים, דרס אותה

זירת התאונה ברהט (צילום: דורבות המשטרה)

טרגדיה ערב ברהט סמוך לשעה 20:00 התקבל דיווח במשטרה אודות פעוטה כבת שנה מרהט, שככל הנראה נפגעה מרכב ופונתה במצב אנוש מהמרפאה המקומית לבית החולים סורוקה, לבית החולים יצא בוחן תאונות דרכים של משטרת ישראל. בשלב זה טרם אותרה זירה. מאוחר יותר נמסר כי הפעוטה נפטרה מפציעה.

ממד''א נמסר כי בשעה 19:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פעוטה שככל הנראה נפגעה מרכב והובאה למרפאה מקומית ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי לפעוטה כבת שנה במצב.  היא פונתה לסורוקה תוך מאמצי החייאה.

מדוברות סורוקה נמסר: תינוקת כבת שנה פונתה  מרהט לביה״ח לאחר תאונת דרכים, תוך כדי נסיונות החייאה. הגיעה ללא רוח חיים, בביה״ח נקבע מותה.

בתום פעולות חקירה ראשוניות של בוחני וחוקרי משטרת ישראל, נעצר בחור בשנות ה-20 לחייו, דודה של הפעוטה, שנמצא ביחד עם האב בבית החולים, בחשד שהוא הנהג הדורס. בלשי משטרת ישראל איתרו את זירת התאונה ואת רכבו של הנהג הפוגע בסמוך למרפאה ממנה פונתה הפעוטה ברהט והעבירו אותו לבדיקה של הבוחנים.

בתום חקירה ראשונית של בוחני משטרת ישראל עלה כי אין מדובר בתאונת פגע וברח כפי שנחשד בתחילה וכי הדוד שנהג ברכב שפגע בפעוטה פינה אותה ביחד עם האב לבית החולים, שם נקבע מותה. זירת התאונה  היא בחצר בית המשפחה ברהט והרכב הפוגע נמצא על ידי בלשי משטרת ישראל בסמוך למרפאה ממנה פונתה לבית החולים. בוחני משטרת ישראל ממשיכים בחקירת נסיבות התאונה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load