• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הורשע רוצח מב''ש שאנס ונתן לכלבתו לאכול את גופת קורבנו

אברהם ילמה מבאר שבע הזמין לדירתו את מלה עוז, בת 66 במותה, שם אנס אותה באכזריות, נתן לה לתבוסס בדמה ונתן לכלבת האמסטף שלו לאכול את הקורבן. לאחר מכן, ניסה לבתר את הגופה לחתיכות

רחוב סוקולוב בב''ש (צילום: גוגל מפות)

בית המשפט המחוזי בבאר שבע, בהרכב של שלשלה שופטים, הרשיע את אברהם ילמה באינוסה ורציחתה של שכנתו, מלה עוז - וזיכה אותו מעבירה של מעשה סדום. כתב האישום כנגד ילמה הוגש בינואר 2015, פסק הדין ניתן רק עתה. 

על פי כתב האישום, שהגישה פרקליטות מחוז דרום בינואר 2015 לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כנגד אברהם ילמה, תושב באר שבע, בן 33, ילמה  רצח את שכנתו מלה עוז כחודש לפני כן.

גופתה של עוז, בת 66 במותה, נמצאה בדירה של ילמה ב-2 בדצמבר 2015, כשניכרים בה סימני התעללות נוראית ופניה אכולות. שתי אחיותיו של ילמה הן אלה שפנו למשטרה, אחרי שאחיהן ביקש מהן עזרה בפינוי גופה מדירתו. 

כתב האישום המזעזע מתאר את שקרה בדירה: ילמה פגש את עוז מחוץ לביתו ומלה עוז הציעה לילמה לקיים  יחסי מין, והוא, צעיר ממנה ביותר משלושים שנה, נענה. לאחר קיום יחסי המין בדירתו  טען ילמה כי מלה עוז התעלפה. לטענתו, הוא סטר לה בפניה כדי שתתעורר, ללא הצלחה. לאחר מכן, כך טען, הוא השתכר ונרדם. וכשהתעורר, ראה את כלבתו, מגזע אמסטף,  אוכלת את גופתה של עוז, כשהיא נוגסת חלק מאוזניה, אפה, פיה ולשונה של המנוחה. הכלבה נלקחה להסגר.

בפרקליטות טענו כי ילמה אפשר לכלבתו לבצע את המעשים לאחר שהוא אנס אותה באכזריות. לאחר האונס, נטען כי ילמה  נסע לחנות כלי בניין וקנה מסור איתו  ביתר את גופתה של מלה עוז, כדי להכניס את החלקים למקרר במטרה להיפטר מהן, אך לא הצליח לנסר את הגופה. 

ילמה היה, בעת ביצוע המעשה, אסיר משוחרר עם עבר עשיר של עבירות סמים והתגורר  בהוסטל בבאר שבע, שם עבר טיפול גמילה מאלכוהול וסמים.  לאחר שסיים את הטיפול בהצלחה, הולחט להעבירו לדירת מעבר ברחוב סוקולוב בשכונה א', הדירה בה רצח את מלה עוז ז"ל.

בית המשפט המחוזי בבאר שבע בהרכב של שלשה שופטים -  שלמה פרידלנדר, נתן זלוצובר והשופטת יעל רז לוי, הרשיע  את אברהם ילמה ברצח ובאונס מלה עוז ז"ל וזיכה אותו מחמת הספק בעבירה של מעשה סדום.


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load