• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו בתיעוד: נוי, הבחורה שהתאסלמה באל-אקצה, מוחזרת ליהדות

נוי, תושבת אשקלון, התפרסמה לפני מספר חודשים כשהתאהבה בתושב רהט, התאסלמה ונישאה לו. עם בעלה נאלצה להתחבא בב''ש מזעם ההמון. השבוע הוחזרה ליהדות על ידי להב''ה. צפו בתיעוד שהגיע לידי ברנז'ה news

נוי ובנצי גופשטיין, מתוך סרטון שהופץ ברשתות החברתיות

בחודש שעבר סערה הרשת, בעקבות תמונה של צעירה מאשקלון, אשר הכירה בחוף הים צעיר בדואי מהעיר רהט, התאהבה בו והתאסלמה במסגד אל אקצה. 

נוי גדלה בבית אמה באשקלון, למדה בבית ספר דתי, שירתה בחיל האוויר ואחרי שסיימה את השירות הסדיר, התקבלה לעבודה באחד המפעלים באיזור. את עלאא, תושב רהט, הכירה באשקלון. הוא הציע לה לאכול גלידה והייתה כימיה ביניהם. לפני חתונתה היא התאסלמה במסגד אל אקצה בסרטון שפורסם ברשת החברתית. 

בנוסף, הזוג העלה לרשת תמונה שצולמה בתום טקס המרת הדת והועלתה לפייסבוק. כתוצאה מפרסום התמונה, עלאא קיבל איומים ברצח והגיש תלונה במשטרה.

השבוע יו''ר ארגון להב''ה, בנצי גופשטיין, ערך טקס בה החזיר את הצעירה לחיק היהדות. בסרטון שוהפץ ברשתות החברתיות, נראה גופשטיין מכריז על חזרתה של נוי לדת היהודית. גופשטיין הוא תושב קריית ארבע ופעיל ימין רדיקלי בישראל ומייסד ארגון להב"ה. תלמיד של הרב מאיר כהנא.

הסרטון שהגיע לידי ברנז'ה NEWS, על החזרתה ליהדות של נוי (צילום שהופץ ברשתות חברתיות ובוואצאפ)

משנת 2004 הוא עוסק בפעילות למניעת נישואי יהודיות עם לא יהודים. ב-2009 הוא מיסד את פעילותו על ידי הקמת ארגון להב”ה, במסגרתו הוא פועל נגד התבוללות, בעיקר באמצעות פנייה לאוכלוסיות מסורתיות בערים מעורבות, תוך שימוש במכתבים ובסרטים עם סיפורים המתריעים על הצפוי, לדברי הארגון, ליהודיות שיינשאו לערבים. הוא עוסק גם בסימון חנויות שמעסיקות ערבים כדי לעודד עבודה עברית.


הכתבה על נישואי עלאא ונוי, ששודרה בערוץ 10

​​​​​​​
​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load