• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מטיילים בפארקים בב''ש? תיזהרו מכנופיית גנבי תיקים

יוליה דמינובה הלכה על גשר הצינורות בנווה נוי, כשלדבריה שני בני מיעוטים תלשו את התיק מכתפה והשליכו אותו למטה - וזה לא המקרה היחידי

זהירות: חוטפי תיקים בב''ש (צילום הדמיה: DEPOSIT PHOTOS)

הולכים ומתרבים הדיווחים אודות מקרים של חטיפת תיקים בבאר שבע. יוליה דמינובה הותקפה אתמול בערב על עברה דרך גשר הצינורות בכניסה לנווה נוי. תיקה ובו כל מסמכיה האישיים, נתלש מכתפה על ידי שלשה צעירים. לדבריה, שניים מהעירים נראו לה כתושבי אחד הכפרים: "אחד מהם, שגבוהו כ-1,80 מטר, לבש ג'ינס וחולצה לבנה, תלש את התיק וזרק אותו לבחור שעמד מתחת לגשר, שנראה לי מעט נמוך ממנו. בתיק היו מסמכים שמאוד חשובים לי, בהם דרכון של בלרוס, חוזה השכירות של הדירה, ניירת הנחוצה לי לפתיחת חשבון בנק ומסמכים רפואיים, שבלעידהם אני אתקשה מאוד להסדיר את ענייניי. הגשתי תלונה במשטרה".

מלבד הטירחה שבהוצאת כל המסמכים מחדש, החשש הוא כי הניירת שלה תימכר לארגוני חבלה או עבריינים. אינה אטייב סיפרה ב"באר שבע ביחד", כי חוותה מקרה דומה לפני 14 שנה. היא הייתה בשוק העירוני, תיקה נגנב ממנה ומאוחר יותר, נודע לה כי חשודים בפעילות חבלנית עויינת ניסו להוציא רשיונות על שמה. איגור גולצ'נקו קיבל קנס על עבירות נהיגה שלא ביצע, אחרי שמישהו גנב את המסמכים שלו. 

גולשים אחרים מספרים על חוויות דומות, של גניבת תיקים וגניבת מסמכים מתוך תיקים, בעיקר במקומות הומי אדם וגם במקומות ציבוריים, כגון פארקים. אל הדיווחים האלה  מצטרפים גם דיווחים, שה]כו לעניין שבשיגרה , של גניבת טלפונים סלולאריים וארנקים בקניונים, בהם נהתחילו לבקש מהקהל לשמור על התיקים ולפקוח עיניים. 


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load