• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אחרי יותר משנה: נסגר התיק נגד המורה שנחשדה ששכבה עם תלמיד

הפרשייה הסעירה את הדרום, עלתה לכותרות ועתה, התיק נסגר כי אין ראיות מספיקות

צילום הדמיה: PIXABAY

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הודיעה היום למורה תושבת הדרום, אשר נחשדה בקיום יחסי מין עם תלמיד, כי התיק נגדה נסגר מחוסר ראיות מספיקות.
 
כזכור, תחילת האירוע בחודש יולי 2016 עת הגיש בעלה של החשודה תלונה במשטרה ולפיה החשודה קיימה יחסי מין עם קטין, שהינו תלמידה. ממצאי החקירה העלו כי אכן החשודה הייתה מורתו של התלמיד בעבר אולם בעת ביצוע המעשה המיוחס לה, לא היו ביניהם יחסי תלות, חינוך או מרות, והיא אך לימדה במתחם בית הספר בו למד הקטין.
בהמשך, הגישו בני הזוג תלונות הדדיות נוספות, שאינן קשורות במישרין לחשד המיוחס לה בנוגע לקיום יחסי המין עם הקטין.
 
כאמור, לאחר שבחנה הפרקליטות את חומר הראיות בתיק ושמעה את טענות החשודה במסגרת הליך שימוע, ובהתחשב בכך שבבחינת התיק התעורר קושי בהוכחת סעיפי העבירה הרלוונטיים, וכן לאחר שנשקלה עמדת הקטין, נמצא כי אין ראיות מספיקות להעמדת החשודה לדין פלילי.
הודעה מטעם הפרקליטות נמסרה לחשודה ולבא כוחה. התיק נחקר על ידי משטרת ישראל ולווה על ידי פרקליטות מחוז דרום (פלילי).

תזוכרת: הפרשה נודעה לפני קצת יותר משנה כאשר בעלה של המורה הביע חשד בפני המשטרה כי רעייתו קיימה יחסי מין עם תלמיד שלה, נער בן 15. בעלה טען עוד, כי המורה נכנסה להריון מהנער ועברה הפלה. זמן קצר לאחר מסירת המידע למשטרה, המורה זומנה לחקירה בחשד לאונס, אך הכחישה את החשדות. בין המורה לבין בעלה קיים סכסוך ממושך. לטענת המורה, בעלה מתנכל לה. הנער נשאל במהלך חקירה על דבר ההריון, אך השיב כי לא שמע ממורתו כי נכנסה להריון ממנו. האב טען כי אשתו והנער נהגו לעשן סמים ולקיים יחסי מין בביתם, גם סמוך לתינוק שלהם.המורה, בת 28, נעצרה בעקבות המידע, כאשר החשד היה  כי קיימה יחסי מין עם אחד מתלמידי בית הספר בו עבדה. היא טענה בחקירתה,  כי היא התאהבה בתלמיד. מנגד, המורה התלוננה כי בעלה אנס והיכה אותה. בעקבות התלונה נשלח לפני חמישה חודשים לחמישה ימי מעצר בית. 

כעת,, כאמור, הוחלט לסגור את התיק מחוסר ראיות מספיקות. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load