• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בשורה לחיילים: בסופי שבוע ייסעו בחינם - גם ללא מדים

רפורמה בתנאי השירות של חיילי צה''ל: בסופי השבוע יוכלו לנסוע בחינם בתחבורה הציבורית גם בבגדים אזרחיים - ומי זכו בצ'ופר מיוחד?

הלקות לחיילים הנוסעים בתחבורה הציבורית (צילום ארכיון: דובר צה''ל)

מיום ראשון הקרוב על חיילי צה״ל  יהיה להעביר חוגר בכל עלייה לתחבורה  ציבורית. במסגרת זו, החיילים יוכלו להשתמש בתחבורה ציבורית ללא מדים גם בסופ״ש ולוותר על התור בעלייה לתחבורה ציבורית. 

במסגרת השינויים, החל מיום ראשון הקרוב חיילי צה״ל יעבירו את החוגר בכל נסיעה ויוכלו להשתמש בכל התחבורה הציבורית בלי להוציא כרטיסים ברכבת או לעבור דרך הנהג, ללא מגבלה בכמות הנסיעות. במהלך השבוע חיילים יהיו מחוייבים לנסוע על מדים למעט חיילים בעלי תעודת לוחם, כאשר בסופי השבוע (החל מיום ה׳ בשעה 23:59 ועד הלילה שבין שבת לראשון בשעה 03:00) כלל החיילים יוכלו לנסוע בלבוש אזרחי. הנסיעות בקווי הערבה ימשכו ללא שינוי, בהתאם לאישורים שניתנם לחיילים.

מטרת הפרויקט הינה להפוך את נסיעת החיילים בתחבורה ציבורית לידודותית, מבוקרת, מתמקדת ויעילה יותר, תוך התחשבות בחיילים והמעטפת הניתנת להם מעבר לשעות הפעילות בבסיס.

כלל החיילים יהיו מחויבים בהעברת החוגר בעת עלייתם לכלי התחבורה. חייל אשר לא יעביר את החוגר וייתפס על ידי פקח, פרטיו יועברו למשטרה הצבאית להמשך טיפול.

חייל אשר נתקל בבעיה יכול לפנות לשלישות להנפקת חוגר חדש, או למדור תחבורה ציבורית באט״ל, אשר ניתן לפנות אליהם בשעות 08:00-17:30 במספר 03-9725220 או בכתובת המייל- tahaz@idf.gov.il.


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load