• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פעוט נדרס למוות בתאונת פגע וברח

הפעוט נמצא מוטל בכניסה לביתו בכסייפה, אך למרות מאמצי ההחייאה, נקבע מותו. חיפושים אחר הנהג הפוגע

זירת התאונה (צילום: דוברות המשטרה)

פעוט נדרס למוות הערב, מוצאי שבת בכניסה לבתו, ביישוב כסייפה. חוקרי התנועה וסיירי משטרת ישראל, איתרו את הזירה בשכונה 43 בדרך כורכר בכניסה לבית המשפחה. מתחקור ראשוני עולה כי אחד מבני המשפחה הבחין בפעוט שהיה מוטל על דרך הכורכר והזעיק את בני המשפחה.
בני המשפחה פינו את הפעוט למרפאה ואז לבית החולים סורוקה, שם נקבע מותו. גופתו של התינוק תועבר למכון לרפואה משפטית לקביעת נסיבות מותו.
חקירת נסיבות התאונה ואיתור הנהג הפוגע נמשכת על ידי בוחני התנועה וחוקרי משטרת ישראל. "אנו רואים בחומרה רבה הפקרה של פצוע תאונת דרכים בזירת התאונה ונפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו, במישור הגלוי והמודיעיני, על מנת לאתר את הנהג שפגע בפעוט, נמלט מהמקום וגרם למותו", נמסר מהמשטרה.

ממד"א נמסר כי "בשעה 20:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פעוט שככל הנראה היה מעורב בתאונת דרכים והובא למרפאה בכסיפה. חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה פעוט כבן שנתיים במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה".

פאראמדיק מד"א עמירם מועלם סיפר: "כשהגענו למרפאה חברנו לצוות הרפואי שטיפל בפעוט שהיה מחוסר הכרה וסבל מחבלת ראש קשה. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבי"ח תוך כדי פעולות החייאה שמצבו אנוש."


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load