• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חטפה, שדדה והיכתה קוראת בקפה, כי לא הייתה מרוצה מהאבחנה

תושבת חורה הלכה לקוראת בקפה, אבל לא הייתה מרוצה מהאבחנה שקיבלה, אז חטפה, היכתה ושדדה אותה

הקריאה בקפה הסתיימה בחטיפה (צילום הדמיה: Temuri rajavi / נחלת הכלל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד נור אזברגה, תושבת חורה כבת 31, בגין שוד בנסיבות מחמירות, חטיפה, החזקת סכין שלא כדין, הדחה בחקירה ושיבוש מהלכי משפט, עבירות שביצעה כלפי המתלוננת שהינה "קוראת בקפה".
 
על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן, עולה כי בין המתלוננת לנאשמת היכרות שטחית על רקע פעילותה של המתלוננת כ"קוראת בקפה" וככל הנראה הנאשמת היתה חסרת שביעות רצון מתפקוד המתלוננת בהקשר זה.
 
בתאריך ב-7 בספטמבר יצרה הנאשמת קשר עם המתלוננת והציגה  בפניה  מצג שווא לפיו הנאשמת היא בחורה שגרה בחורה ומבקשת  לפגוש את המתלוננת לצורך "קריאה בקפה", דבר שידעה שאינו אמת.

השתיים קבעו להיפגש בצומת תל שבע. הנאשמת הגיעה לנקודת המפגש בצומת תל שבע ברכבה ועצרה בתחנת אוטובוס שבכניסה לתל שבע, על הכביש הראשי בכיוון עומר, שם המתינה לה המתלוננת.
הנאשמת החזיקה סכין ברשותה ולצידה ברכב ישבה נוסעת נוספת. כמו כן, הנאשמת הרכיבה משקפיי שמש וסידרה את מטפחת ראשה באופן שיקשה על זיהויה על ידי המתלוננת. המתלוננת שלא זיהתה את הנאשמת הסכימה להיכנס לרכב והתיישבה במושב האחורי.

המתלוננת הסבירה לנאשמת כי לצורך הליך ה"קריאה בקפה" היא זקוקה  לקפה וכי לא ניתן לעשות זאת בתחנת האוטובוס, והציעה לנאשמת לנסוע  לחורשה הסמוכה לתל שבע. המתלוננת  ביקשה מהנאשמת שלא להתרחק מאיזור תל שבע שכן היא ממתינה לבני משפחתה וסירבה לנסוע לאיזור עומר.
למרות דבריה של המתלוננת, הנאשמת נעלה את דלתות הרכב, והחלה לנסוע לכיוון עומר.   במהלך הנסיעה המתלוננת צעקה והפצירה בנאשמת לעצור את הרכב, ניסתה לפתוח את דלת הרכב  והכתה בחלון הרכב, אך הנאשמת התעלמה מכך.
בהגיען לעומר, הנאשמת עצרה את הרכב  סמוך לבנק הפועלים, כיבתה את  מנוע הרכב,  הורידה את המטפחת מראשה ואת משקפי השמש מעיניה, הסתובבה אל המתלוננת ודרשה לקבל ממנה כסף.

המתלוננת טענה כי אין לה כסף,  ואז החלה הנאשמת להכות את  המתלוננת בפניה באמצעות ידיה ומשכה  מברכיה  של המתלוננת את תיקה ובו, בין היתר, כסף מזומן בסך 900 ₪, תעודת זהות ודרכון של המתלוננת, שני טלפונים ניידים, ומסמכים שונים.
 
מיד לאחר מכן,  הנאשמת שלפה סכין ובעודה מחזיקה בו בידה האחת, הושיטה את ידה השניה אל עבר חזה של המתלוננת, ונטלה כסף מזומן בסך של 600 שקלים שהיה מוחבא בחזייתה.
לאחר מכן, הנאשמת והנוסעת האחרת יצאו מהרכב ומשכו את המתלוננת אל מחוץ לרכב, וגרמו לנפילתה על המדרכה, ובהמשך לכך עלו חזרה לרכב ונמלטו מהמקום עם תיקה וכספה של המתלוננת.
כתוצאה מהמעשים של הנאשמת נגרמו למתלוננת כאבים בצוואר, בגב, בחזה וברגליים.
 
כתב האישום כנגד הנאשמת כולל אישום נוסף בו מיוחסות לה עבירות של הדחה בחקירה ושיבוש מהלכי משפט, זאת לאחר שהשליכה את תיקה של המתלוננת בפח אשפה בבאר שבע וכן בשל כך שבמהלך שיחה מבוקרת בין הנאשמת למתלוננת, בתחנת משטרת רהט, ניסתה הנאשמת להניע את המתלוננת לחזור בה מתלונתה,  בכך שהציעה למתלוננת ש"תשחרר אותה" ואז יוכלו ללכת יחד ולקחת את התיק מפח האשפה, אליו השליכה אותו,  לפני שפח האשפה יפונה.
 
עם הגשת כתב האישום הגישה הפרקליטות בקשה למעצרה של הנאשמת עד תום הליכים נגדה.
בנוסף ביקשה הפרקליטות מביהמ"ש להורות על חילוט רכבה של הנאשמת באמצעותו ביצעה את העבירות המיוחסות לה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load