• 23 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: צעיר מב''ש אסף פרטי אשראי במקום עבודתו וחגג על חשבון אחרים

באר שבעי בשנות ה-20 בחייו נחשד כי גנב פרטי אשראי של לקוחות במקום עבודתו וביצע באמצעותם רכישות בסכום של כ-150,000 שקלים

חדש: גנב פרטי אשראי - וחגג (צילום הדמיה: DON HANKINS / CC BY SA 2.0)

חוקרי ההונאה של משטרת ישראל עצרו לפני כשבועיים צעיר בשנות ה-20 לחייו, תושב באר שבע, בחשד שביצע עסקאות וירטואליות והעברות כספיות לחבריו בשווי של כ-150,000 שקלים באמצעות פרטי כרטיסי אשראי אותם אסף ממקום עבודתו. ביום שישי בכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום.

במהלך החודשים האחרונים התקבלו ביחידת ההונאה של משטרת ישראל תלונות אודות ביצוע עסקאות וירטואליות בכרטיסי אשראי ברשתות מזון, מרכולים ובתי מלון שהביאו לפתיחה בחקירה. במהלך החקירה עלה כי כל העסקאות  שבוצעו היו וירטואליות וכללו הזמנת מזון ממסעדות, נסיעות בגט טקסי, נופש במלונות, רכישות במרכולים והעברות כספיות לחבריו וכי מדובר בעשרות עסקאות ששויין נאמד בכ-150,000 שקלים.  בתום ביצוע פעולות חקירה ואיסוף נתונים שונים עלה חשד כי מדובר בבחור תושב באר שבע שביצע את העסקאות. החוקרים עצרו את החשוד והעבירו אותו לחקירה ביחידת ההונאה בבאר שבע.

מחקירתו עלה כי בעבר עבד בחברה בה הייתה לו נגישות לפרטי אשראי של הלקוחות וכי ככל הנראה בתקופה בה עבד בחברה, הוא אסף פרטי אשראי ומספרי תעודות זהות של בעלי הכרטיסים ועם סיום עבודתו בחברה החל להשתמש בכרטיסים ולבצע רכישות שונות.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load