• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרגש: הצלם איבד את כל ציודו, זמרת מוכרת מצאה והשיבה

הצלם הבאר שבעי מיכה בננו סיים אירוע באולם במרכז הארץ, עלה על מכוניתו ולא שם לב שתיק הצילום נפל כשהחל בנסיעה. בזכות משתתפת דה ווייס לימור בלס, שאיתרה אותו, הוא קיבל את ציודו בחזרה

מיכה יכול לחייך שוב: התיק נמצא (צילום עצמי)

מיכה בננו הוא צלם באר שבעי, המצלם בכל רחבי הארץ. בשבוע שעבר הוא צילם אירוע באולם במרכז. כשסיים את החתונה, הוא שם את תיק הצילום ובו ציוד בשווי של כ-50,000 שקלים, בתא המטען של מכוניתו, התניע ונסע.
כאשר הגיע לביתו, גילה שהתיק בו הציוד וגם צילומי הזוג, איננו. בננו מוכר בקרב עמיתיו כאדם עם לב זהב, עוזר, מפרגן, מקצועי. הרעיון שמישהו גנב לו את התיק במזיק, היה בלתי נסבל. ללא התיק וללא ציוד הצילום, לא הייתה למיכה אפשרות להתפרנס. גם התחושה הנוראית, שצילומי היום השמח ביותר של הזוג שצילם אבדו, לא נתנו לו מנוח. התיק נפל, ככל הנראה בצומת אריאל שרון בחדרה. המקום מרושת במצלמות, אבל מכיה היה אובד עצות. הבוקר הוא כתב בפייסבוק שלו "ישששששששש". הוא לא ידע שמחה כזו מימיו. 

חבר למקצוע, בועז גרדוס מבאר שבע, החל אתמול במסע התרמה על למנת לסייע לו ברכישת ציוד חדש, "כי לאדם כזה עם לב זהב עזורים בשעת צרה".
התפנית הגיע הבוקר, ממש לפני כמה שעות: מיכה קיבל טלפון של אישה, תושבת מרכז הארץ. זו הייתה לא אחרת מהזמרת לימור בלס, הזכורה מהשתתפותה ב"דה ווייס ישראל", שמצאה את התיק. "מתברר שהיא עמדה אחריי עם רכבה. היא ראתה שהתיק נפל, כמעט נסעה עליו. היא עצרה, הרימה את התיק וניסתה לסמן לי, אבל לא ראיתי אותה. היא הגיעה עם התיק הביתה וניסתה למצוא בו פרטים מזהים. בסוף, הכניסה למחשב את כרטיס הזיכרון של אחת המצלמות, בו למזלי, היה צילום של הכניסה לאולם ושמו של האולם. היא ביררה לפי התאריך, ואחרי חיפוש ארוך. הבוקר נפגשנו בתל אביב פגישה מרגשת. אני עדיין כולי צמרמורת ממה שקרה. בעיניי, זה קשור לטוב לבה ויושרה שהאישה הזו וגם לבורא עולם, שאני מודה לו שכך התגלגלו הדברים".

אישה עם לב זהב וזמרת: לימור בלס, שמצאה והשיבה את האבידה

לימור בלס, זמרת, הופיעה באירוע בו צילם מיכה: "אני מתחילה לנסוע ומרגישה שהרכב לא סוחב. אני מסתכלת ורואה מזוודה תקועה מתחת לרכב. חיפשתי מי בעלי המווזדה. ראיתי כרטיסי צילום, חיפשתי לפי האולם, בסופו של דבר ראיתי צילומי חינה שבעזרתם איתרתי את מיכה. ". 

מיכה: ''זו פשוט אישה נדירה, צדיקה, כל הזמן הילדים שואלים אותי 'אבא, מצאת את התיק', כי הם מבינים שזו פרנסת המשפחה והינה זה קרה. אני מאחל ללימור פרנסה טובה, היא זמרת נהדרת, בן אדם נפלא, אני בטוח שתהיה לה פרנסה תמיד, פשוט מגיע לה, היא ממש צדיקה".

צפו בשידור החי של מסירת התיק (צילום: מיכה בננו / פייסבוק)

והינה שיר של לימור בלס, שמגיע לה פרגון ענקי! 

​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load