• 23 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סערה בלהבים: 'באים לעשות עלינו סיבוב נדלני, לשנות את אופי היישוב'

לתושבי להבים נודע כי ביישוב הכפרי מתוכננים לקום 12 מגדלי מגורים - והם יצאו להפגנה. ''אם להרחיב את היישוב, אז קודם לדאוג לתשתיות''

תושבי להבים בכינוס נגד הרחבת היישוב (צילום סלולארי)

הפגנה בלהבים:  עשרות מתושבי היישוב הפגינו ביום שישי, כנגד הכוונה להקים, לדבריהם, 12 מגדלי מגורים לדיור מוגן, מה שלדבריהם, ישנה לגמרי את אופיו של היישוב הכפרי. את ההפגנה ארגנו שלומי שטרית וקבוצת ''מחזירים את להבים לתושבים'' הנאבקת כנגד הרחבת הישוב.
שלומי שטרית: "הופכים את להבים לעיר, מכפילים לנו את הישוב, בונים לנו 12 מגדלים לדיור מוגן. איני מבין מדוע צריך להקים מגדלים. חסרות אדמות בנגב? למה להרוס את צביון הישוב?".

התושבים חוששים מאובדן הציביון הכפרי (צילום סלולארי)

''מדברים על שכונה צבאית בת 400 יחידות לאנשי הצבא ועל קרית המודיעין. עם כל הכבוד, אנשי הצבא מגיעים לעשות סיבוב נדל''ני עלינו הרי בנייתה של קרית המודיעין מוקפאת".
שטרית מפרט שורה של בעיות ביישוב: "המועצה וחברי המועצה מתעלמים לחלוטין ממכתבים ששלחנו אליהם נגד הרחבת הישוב. אם מרחיבים, אז קודם כל להקים תשתיות, כי אנחנו סובלים מפקקי תנועה נוראים".

לדברי שטרית, הוא שוחח שר התחבורה, שאמר לו כי מחלף להבים-רהט יקום בשנת 2021  ולא יהיו יציאות נוספות מהשכונה הדרומית . בכוונת שטרית לפנות לבג''צ. לדבריו, חתמו על העצומה בעת ההפגנה 446 תושבים במהלך שעתים. "אין לי ספק שהרוב הגדול של הישוב רוצה לשמור על הצביון של הישוב היפה שלנו המוביל וימשיך להוביל במדינה ובדרום , לאחר ההפגנה הצטרפו 800 תושבים לדף הפיסבוק שלנו הדף כעת עומד על 1129 תושבים כארבעה חודשים מצליח שטרית לדחות את הפקדת התוכנית".

אלי לוי, ראש מועצת להבים, מסר בתגובה: ''לא ידוע לי על ההפגנה".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load