• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''שלשה צעירים מהפזורה תקפו נהג אוטובוס בנסיעה, היו פצועים''

דיווחים על שלשה צעירים תושבי הפזורה, אשר אתמול, בשעה 20:00 לערך, התעמתו עם נהג אגד ודרשו לרדת במקום בו אין תחנה. נוסעת התקשרה למשטרה, הנהג טרם הגיש תלונה, אך גולשים מספרים כי הייתה תאונה ונוסעים נפצעו

אוטובוסים של חברת אגד (צילום: MathKnight / CC BY SA 2.0)

תקרית אתמול, ראשון, בקו אוטובוס מס' 48, של חברת אגד, שעשה את דרכו  מבאר שבע לדימונה: על פי עדי ראיה, סמוך לשעה 20:00,  ששלושה צעירים ניגשו לנהג וביקשו ממנו לעצור בנקודה בדרך בה אין תחנה. הנהג סירב לעצור ואז, לטענת עדי ראיה, הם ניסו לסובב את הגה ולדברי אחרים, רק נגעו בהגה. הנהג עצר בו במקום והצעירים ירדו. 

נכון להיום, שני, בשעה 10:00 בבוקר, אין תלונה במשטרה, אשר יצרה קשר עם הנהג, שככל הנראה יגיע רק מחר למסור עדות.
נוסעת מצוטטת, בעילום שם, בכלי תקשורת שונים: "פתאום הייתה בלימה מאוד רצינית באוטובוס, כל הנוסעים פשוט עפו. זה היה באזור שאין בו תחנה מוגדרת, ולא הבנו מה קרה. אני ישבתי מאחורה ושמעתי צרחות מקדימה, חשבנו שהאוטובוס נכנס במישהו, כי הוא עצר בצורה כזאת פתאומית, אבל התברר ששלושה בחורים בדואים רצו לרדת בתחנה שהיא לא חלק מהמסלול, סובבו לו את ההגה והאוטובוס סטה מהנתיב". 

לטענת גולשים, כי היו באוטובוס המדובר, לאחר העצירה  הנהג פתח את דלת האוטובוס והנוסעים חייגו למשטרה, אך שלשת הצעירים נמלטו מהמקום. "עדי", אותה נוסעת בשם בדוי מצוטת כאומרת "הייתה היסטריה מאוד רצינית. הרבה אנשים עמדו כי זה אוטובוס של השעות המאוחרות. הם עפו ברמה קיצונית. הנהג היה מאוד נסער ועמדנו במשך 20 דקות במקום". 

אבי בן זקרי, תושב העיר דימונה, ששתי בנותיו וחמותו ישבו בקדמת האוטובוס סיפר לאתר "360" כי: "אחרי שהנהג אמר שהוא לא יכול לעצור הם קמו אליו והיכו אותו. היו באוטובוס חיילים לא חמושים שניסו לעצור אותם. החיילים ירדו אחרי התוקפים ואלו ברחו. שיא האירוע היה כשאחד מהתוקפים סובב את ההגה בחוזקה ימינה ונהג בלם. בגלל שהוא בלם באופן פתאומי הנוסעים עפו ממקומם. לילדות שלי יש שריטות קלות בידיים ואני מקווה שמחר בבוקר לא נגלה שיש משהו אחר".

במשטרת המחוז מכירים את כל הגרסאות שפורסמו בכלי התקשורת השונים, אך כל שהתקבל זו שיחת טלפון אחת, של נוסעת באוטובוס, שאמרה כי שלשת הצעירים נגעו בהגה וההנהג עצר. הנהג, כאמור, לא הגיש עדיין תלונה. 

אגד מסרה, בתגובה לתקשורת, כי ארבעה נוסעים נפצעו באורח קל כתוצאה מהאירוע, ותלונה תוגש ביום שני בבוקר.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load