• 23 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''בשורה אדירה לעיר באר שבע'' - חברת רפאל מקימה בעיר מרכז פיתוח

החברה, העוסקת בפיתוח מערכות לחימה מתקדמות, הודיעה כי במהלך 2018 יוקם בפארק ההיי-טק עוגן תעסוקתי טכנולוגי, שמטרתו לגייס כוח אדם איכותי בדרום

טיל ממערכת 'קלע דוד' להגנה מפני טילים, שפותח ברפאל (צילום מסך מתוך סרטון תדמית)

חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ הודיעה על כך שבשנה הבאה תפתח החברה שלוחת מחקר ופיתוח בפארק ההיי-טק בבאר שבע. הפארק מעסיק כבר כיום למעלה מ-2000 מהנדסים.

בשנה האחרונה התנהלו מגעים אינטנסיביים בין עיריית באר שבע לבין הנהלת רפאל, במטרה להקים עוגן תעסוקתי-טכנולוגי בבאר שבע ולהרחיב את מאגר כוח האדם הפוטנציאלי לגיוס לחברה בתחומים טכנולוגיים, כגון הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ומדעי המחשב, בעיקר מאוניברסיטת בן-גוריון.

רפאל הינה מפתחת ויצרנית של מערכות פורצות-דרך לאוויר, לים, ליבשה ולחלל, ומעסיקה כ-7,500 עובדים, כאשר כ-65% מהם הנם בעלי תארים אקדמאיים במקצועות המדעים וההנדסה. מתוך נתון זה, כ-300 הם בעלי תוארי PhD. 

החברה נמצאת בתהליכי גיוס נרחבים בתחומים הטכנולוגיים וכאמור לעיל, על מנת להרחיב את מאגר כוח האדם, היא פותחת שלוחות פיתוח נוספות.

הנהלת רפאל אף נענתה להזמנתו של ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', לבקר בעיר ולהתרשם מהיקף הפיתוח הטכנולוגי בבירת הנגב.

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ': "מדובר בבשורה אדירה לבאר שבע ולנגב. בשנה האחרונה, קיימנו מגעים קדחתניים עם הנהלת רפאל ועם מנכ"ל החברה מר יואב הר-אבן, ולשמחתי הרבה, דירקטוריון החברה קיבל החלטה אסטרטגית בנוגע לפיתוח העתידי. רפאל היא חברה מפוארת, ענקית טכנולוגיה, והחלטה זו מחזקת את מקומה של באר שבע בעיר היי-טק לכל דבר.

זהו עוגן טכנולוגי משמעותי נוסף, שהופך את העיר באר שבע למרכז ידע, טכנולוגיה וסייבר בינלאומי, אליו מגיעות חברות מכל רחבי העולם. נוסף לכך, מדובר בבשורה גדולה וחשובה לתעסוקה בעיר, מכיוון שהגעתה של חברת רפאל לנגב תיצור בעתיד מקומות תעסוקה רבים ומכפילי כוח נוספים. אני מלא הערכה למנכ"ל החברה, ליו"ר הדירקטוריון, הד"ר עוזי לנדאו ולחברי הדירקטוריון, על החלטה חשובה ברוחו של מייסד המדינה, דוד בן גוריון". 

מנכ"ל רפאל, האלוף (במיל') יואב הר-אבן ציין כי רפאל הייתה ותמשיך להיות עוגן מרכזי בצפון הארץ כמעסיק התעשייתי הגדול ביותר. יחד עם זאת, צמיחת החברה ועמה אתגרי גיוס כוח האדם הביאו אותנו להחלטה לפתוח מרכז מחקר ופיתוח של רפאל גם בבאר שבע, וזאת כחלק מאסטרטגיית הפריסה הלאומית של רפאל, שבאה במטרה לתרום לתעסוקה בערים נוספות במדינה ולגייס מהנדסות ומהנדסים מצטיינים מכל חלקי הארץ. "רפאל בחזונה מהווה נדבך משמעותי בביטחון המדינה ותרומתה לסיוע בפיתוח ערים כגון באר שבע היא חלק בלתי-נפרד מחזון זה", הוסיף הר-אבן.

מפיתוחי רפאל: מערכת קלע דוד (מתוך עמוד הפייסבוק של החברה)

​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load