• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רוצים בית ביישוב קהילתי? מחר, שישי: יום פתוח בטנא עומרים

ביישוב הקהילתי, בו מתגוררות כ-200 משפחות, מגוון שירותי קהילה ואיכות חיים בלב איזור עם מזג אוויר נוח ונוף משגע

בית ביישוב טנא עומרים. איכות חיים (צילום: יח''צ)

ביום שישי הקרוב יערך יום פתוח של 'בתי אמנה'  בישוב הקהילתי מעורב בדרום הר חברון - טנא עומרים 

טנא עומרים הינו ישוב קהילתי של 'תנועת ההתיישבות אמנה' בחבל יתיר שבנגב המונה קרוב ל 200 משפחות שברובן חילוניות. לפני כעשור, קלט הישוב גרעין משפחות שנעקרו מהישוב מורג שבגוש קטיף והחליטו להצטרף לקהילה המיוחדת במקום השואפת כל הזמן לשפר את איכות חייה האישים, החברתיים והכלליים, הפסיפס האנושי ביישוב והרקע של כל משפחה ומשפחה תורמים ליצירת יישוב רב גוני בעל אופי מיוחד, אשר נותן מקום לכולם.

בטנא עומרים קיימות פינות חמד מקסימות. מכל היישוב נשקף נוף יפיפה, מדברי ובראשיתי. כמו כן מזג האוויר  ביישוב  הינו נוח. היישוב חולש על נחל חברון מצפון וסמוך ליערות המקיפים אותו – יער סנסנה, יער יתיר, יער מיתר ועוד.

ביישוב, מעון מפוקח תמ"ת ,שלושה גני ילדים – גן רב גילאי ממלכתי ושני גנים דתיים דו-גילאים, מבני החינוך מתוחזקים ברמה הגבוה ביותר מה שמעצים את חווית הלמידה ויוצרים ואווירת חינוך יוצאת  מן הכלל.  ילדי טנא עומרים בגילאי היסודי, לומדים בבתי הספר במיתר חילוני או דתי על פי בחירה, בביה"ס הממ"ד בעתניאל או בסוסיא. הבוגרים לומדים בבית הספר התיכון במיתר.  לכל אלו ישנן הסעות מאורגנות בכל יום.  ביישוב עצמו מתקיימים חוגים מגוונים ופעילויות תרבות שנתית  לגילאים השונים. 

בנוסף בישוב ספריה פעילה, חדר ג'ימבורי, פינת חי, חדר כושר ובריכה מדהימה הפעילה בחודשי הקיץ. 

טנא עומרים נגישה למרכז החיים , 7 דקות ממיתר, 10 דקות מצומת שוקת, 10 דקות מכביש 6 ורק 20 דקות מבאר שבע . במהלך היום הפתוח, המשפחות שיגיעו יוכלו להתרשם מארבעת הדגמים בפרויקטים של 'בתי אמנה' במקום ,המונים 20 יחידות לשיווק בגדלים שונים.

הדגמים  דו משפחתי מרווחים בשטח של 161 מ"ר על מגרש של 500 מ"ר בניה איכותית ויפה עם חיפוי אבן חמישה חדרים וגינה גדולה. מחירי הבתים הינם נמוכים משמעותית והם עומדים על 1,048,000 ש"ח. בהמשך היום הפתוח, המשפחות שבאו לישוב יהנו מהרצאות על הישוב, סיור באתר הבניה תוך התרשמות מהמבנים והדגמים השונים.

להרשמה לחצו כאן

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load