• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שופרסל: מעסיק באר שבעי? שלם יותר או תבוא לתל אביב

תמוה ומקומם: עסקים וחברות בב''ש מסתייעים בלשכת המסחר על מנת לזכות בהנחה תווי שי לחג של רשת שופרסל. עתה התברר: חבריהם בתל אביב זוכים בהנחה גדולה יותר. שופרסל: ''שהבאר שבעים ירכשו את תווי השי בת''א''

מעסיקים באר שבעים? הדיל לא כל כך ישתלם לכם (צילום: חובב/ נחלת הכלל)

תמוה: בעלי עסקים ומפעלים בנגב מסתייעים בלשכת המסחר והתעשייה בנגב, לרכישת תווי שי לחג. נשיא הלשכה בנגב, משה טרסבלסי, מסביר לנו: ''אנחנו לא מוכרים את תווי השי, אלא מפנים אל העסקים באופן מרוכז לשופרסל ולרשתות אחרות. הרשתות נהנות מלקוחות אשר למעשה ביצעו כבר הרכישה מראש. ככה אנחנו עובדים עם רשתות רבות".

טרבלסי נדהם לגלות כי עסקים ומפעלים בבאר שבע והנגב זוכים להנחה שונה מרשת שופרסל ופחותה מעמיתיהם בתל אביב. ההנחה למעסיקים בתל אביב, דרך לשכת המסחר, עומדת על 7 אחוזים. המעסיקים בנגב זוכים בהנחה של 5 אחוזים בלבד מרשת שופרסל. "מדובר בתווי שי המשמשים לרכישת מזון לחג, על כן ההבדל הזה הוא מקומם מאוד. מדוע בעלי עסקים בבאר שבע זוכים להנחה פחותה? מדוע בעל עסק בבאר שבע אינו זכאי להנחה כמו עסק בתל אביב?".

מדובר בצעד תמוה מצד שופרסל, שכן זירת רשתות השיווק בבאר שבע תחרותית מאוד ומעסיקים יעדיפו רשתות אחרות על פני שופרסל, בהן העובדים יממשו את תווי השי ברכישת מזון. את לשכת המסחר האפליה הזו מקוממת מאוד. 
פרסום הרשת של נשיא לשכת המסחר בבאר שבע (צילום כרזה)​​​​​​​
פנינו לשופרסל, משם נמסר בתגובה: "ללשכת המסחר בתל אביב – אשר מייצגת את כל הלשכות בארץ -  יש הסכם עם שופרסל ומכוחו היא מקבלת הנחה בגובה 7%.
מאחר שעסקים השונים פנו באופן עצמאי לשופרסל, ולא באמצעות לשכת המסחר, הם לא זכו להנחה הקולקטיבית.אנו מציעים כי העסקים מבאר שבע ירכשו תווים באמצעות לשכת המסחר בתל אביב אשר מייצגת את כלל לשכות המסחר בארץ".

קצת תמוה ששופרסל מפנה את בעלי העסקים החברים בלשכה בבאר שבע ללשכה בתל אביב. לשכת המסחר והתעשיה בבאר שבע הינה גוף המייצג בעלי עסקים, חברות ויזמים לרבות ארגונים משנת 1973. הלשכה מאגדת ומייצגת את העסקים בנגב וחברה בלשכת המסחר הבינלאומית ICC. העסקים בבאר שבע חברים בלשכה הבאר שבעית, לא זו בתל אביב. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load