• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כחלון: לתושבי ב''ש סיכוי גבוה מאוד לזכות בדירה בעירם

הגרלת הענק של מחיר מתשכן יצאה לדרך: 538 דירות מיועדות לבאר שבעים, כאשר לזכאים סיכוי מצויין לזכות ומזהיר: 'גורמים אינטרסנטיים מעוניינים להכשיל את התוכנית'

השר כחלון באחד מאתרי מחיר למשתכן (צילום: חיים מלכה)

שר האוצר כחלון הכריז על ההגרלה הגדולה השנייה של מחיר למשתכן בעמוד הפייסבוק שלו: כ-12,000 יח"ד ב-22 ישובים בכל רחבי הארץ; 1584 דירות בבאר שבע מתוכן 583 דירות רק לבני המקום. עד כה זכו 692 זוגות מבאר שבע בתוכנית מחיר למשתכן. מעל ל-85% זיכוי לתושבי באר שבע מסדרה א' לזכות בדירה בעיר שלהם.

​​​​​​​"ההגרלה שתיפתח היום תיתן מענה לרוב משתתפי סדרה א' שעדיין לא זכו בזכות לדירה במחיר הוגן", אומר שר האוצר כחלון. "בזמן האחרון אנחנו עדים להתקפות חסרות תקדים על התכנית מצד גורמים אינטרסנטים שרוצים להכשיל את התכנית. אותם גורמים לא רוצים שתהיה לצעירים דירה או שהם רוצים שהם יקנו דירה במחירים מטורפים. אותם גורמים חגגו פה במשך שנים והרוויחו סכומים עצומים על הגב של הזוגות הצעירים. במסגרת התכנית אנחנו מחזירים את השפיות ומוכרים את אותן דירות במאות אלפי שקלים פחות ממחיר השוק. הדירות בתכנית הן דירות מצוינות ובאיכות הגבוהה ביותר".

כחלון הזהיר: "כל הגורמים שתוקפים את התכנית ורוצים שתיכשל לא תוקפים אותי – הם תוקפים את הצעירים והתקווה שלהם לדירה. הם רואים את הטירוף של המחירים נעצר ואת האמון של הזוגות הצעירים בתכנית והם מבינים שהחגיגה נגמרה. אנחנו לא מתכוונים לעצור את התכנית אלא להמשיך ולהעצים אותה ולשווק עשרות אלפי יח"ד נוספות. נמשיך ללא מורא וללא חשש מאף אחד."

הזכאים לדירה יוכלו להירשם להגרלות בשלוש ערים שונות במקביל ולשפר את סיכויי הזכייה בדירה ביישוב המועדף עליהם ובמיוחד ביישוב שבו הוא/היא בני מקום; הגרלה גדולה נוספת צפויה להיפתח בחודש נובמבר.

הזוגות הצעירים והמשפחות שיזכו בהגרלה הגדולה יקבלו זכות מוקנית לדירה בישראל במחיר מופחת במאות אלפי שקלים בממוצע ממחיר השוק. עד כה שווקו בהצלחה לקבלנים למעלה מ-45 אלף דירות במסגרת מחיר למשתכן וכ-27,000 זכאים כבר זכו בדירה. ההגרלה הגדולה מעניקה לעוד אלפי זוגות צעירים הבטחה שלטונית לדירה משלהם.

במסגרת התוכנית יוגרלו בשלב הראשון בו זמנית 11,507 דירות ב- 22 היישובים בהם באר שבע, דימונה ושדרות. ההגרלה ליישובי המגזר הערבי תידחה בכדי לאפשר למשתתפים נוספים להירשם לתכנית.


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load