• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פשיטה על אתרי זנות והימורים בבאר שבע, נשק קר נתפס אצל נהגים

עשרות כלי תקיפה נתפסו בחיפושי פתע בכלי רכב בביג, עמק שרה והעיר העתיקה: סכינים, שוקרים חשמליים ואגרופנים. המשטרה פשטה על בתי בושת בבאר שבע

חשודים מעוכבים במתחם ביג (צילום: דוברות המשטרה)

אירועי אלימות, השתוללות בכבישים ותחושת חוסר ביטחון במתחמי קניות בבאר שבע, דווחו בלא מעט פוסטים שהועלו ל"באר שבע ביחד" ובכתבות אודות אירועים אלימים, בברנז'ה news.

מזה שבועיים, גם מתקבלות בוואצאפ ובפייסבוק של ברנז'ה הודעות על פעילות משטרתית ערה במתחם ביג, בעמק שרה ובעיר העתיקה. המשטרה עורכת, כפי שפרסמנו לאחרונה, מבצע רחב היקף למיגור האלימות ומעשי העבריינות במספר מוקדים בבאר שבע - על מנת להגביר את תחושת הביטחון של תושבי באר שבע. 

מבצע "מכת מחץ" נמצא בשבוע השני שלו. במהלך המבצע נפרשו עשרות סיירים, בלשים, שוטרי תנועה, מפקדי שיטור קהילה, שוטרי משמר הגבול ומתנדבי משמר אזרחי של משטרת ישראל בדגש על איזורי העיר העתיקה, ביג ועמק שרה .

במהלך השבועיים האחרונים במסגרת המבצע סגרה משטרת ישראל 16 'חמארות' ובתי הימורים בעיר העתיקה בבאר שבע, החרימה עשרות אלפי שקלים ומכונות מזל שנמצאו במקומות אלה.

ציר נוסף בו מוקדה הפעילות המשטרתית על מנת להעלות את תחושת הביטחון של המבקרים בעיר העתיקה הוא כנגד אתרים מרכזיים בהם ניתנים שירותי מין בתשלום.

למערכת ברנז'ה הגיעו לא מעט עדויות של סוחרים בעיר העתיקה, אשר סיפרו על פעילות ערה של בתי בושת: ''כולם יודעים איפה יש 'קאחבות', זה מביש וזה מבריח לנו לקוחות'', סיפר לאחרונה לברנז'ה news בעל עסק קטן ברחוב טרומפלדור. ''אנשים בלי בושה שואלים איפה יש זונות ואם לקוח יושב לי בחנות, זה דבר שמבייש אותי ובעיקר, את העיר באר שבע. מדברים על להעצים ולשפר את העיר העתיקה - שיתחילו מזה שלא נסבול את הדברים האלה".

חיפוש בכלי רכב: ''הילד שם את הסכינים'' (צילום: דוברות המשטרה)

​​​​​​​השוטרים איתרו במהלך חיפושים שנערכו בכלי רכב עשרות כלי תקיפה שונים, ביניהם אלות עץ, מוטות ברזל, סכינים, שוקר חשמלי, אגרופן גז פלפל ועוד. "אני לא יודע מאיפה זה בא", השיב האזרח לשאלת השוטר לפשר הסכינים שהוסלקו ברכב ודקה אחר כך הסביר: "זה הילדים שמו את זה פה".

 130 כלי רכב הושבתו עקב חוסר תקינות וניתנו מעל ל-600 דוחות תנועה בגין נהיגה פרועה, היעדר רשיונות נהיגה, פלאפונים ועוד.
חלק מכלי הנשק שנמצאו אצל נהגים (צילום: דוברות המשטרה)​​​​​​​
באחד המקרים בו עצר שוטר התנועה רכב לבדיקה נדהם לגלות ילד כבן שנתיים יושב במושב הקדמי ללא מתקן ריסון וללא חגורת בטיחות ליד אביו . כשנשאל לכך ענה: "אני לא יודע...שמתי חגורה לילד..אף פעם לא שמעתי שצריך כיסא לילד בן שנתיים..."

הנהיגה הפרועה ברחבי באר שבע היא מכה שרבים חוששים ממנה, לאור תאונות קשות מאוד שאירעו בעיר. רוב הנהגים בכבישי באר שבע יודעים לנהוג בזהירות ואדיבות, עוצרים במעברי חצייה ונוהגים על פי חוק. אבל די בנהג משתולל אחד, כדי לגרום לתאונה נוראית. מצב דברים זה לא נעלם מעיני המשטרה.

"שוטרי משטרת ישראל ימשיכו לפעול ללא לאות ובנחישות לשמירה על הסדר הציבורי ולהגברת תחושת הביטחון האישי של האזרח הנורמטיבי שומר החוק ותפעל להעלאת נורמת הציות לחוק", נמסר מהמשטרה.​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load