• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: לקוחה משתוללת בקניון ומנפצת חפצים

לקוחה נכנסה להום סנטר בקניון באר שבעי ומסיבה לא ברורה, תקפה עובדים והשליכה חפצים ויצאה משם כאילו כלום - איך עוצרים את האלימות כלפי עובדי המקום?

מנפצת חפצים וזורקת כיסאות: לקוחה משתוללת בהום סנטר (צילום מסך)

ימים ספורים אחרי שעובד בגרנד קניון הותקף על ידי חבורת נערים, הושלכה לעבר עינו אלה טלסקופית וקיים חשש שיאבד את עינו בשל כך - הפעם תקרית אלימה נוספת, בסניף הום סנטר: לקוחה נכנסת, תוקפת מילולית עובדים ומתחילה להשליך ולנפץ חפצים.

הסרטון הועלה על ידי "חדשות בזמן" וזכה לשיתופים רבים ברשתות החברתיות ועורר שיח ער באשר לאפשרות שהלקוחה הייתה גורמת נזק גופני לעובדים.  לקניון הגדול של באר שבע מגיעים מדי יום אלפי אנשים, הנהנים מחנויות ובתי קפה. בימי שישי הקניון לובש אווירת שוק איכרים בקומה התחתונה. למרות הקהל הרב, אירועים כאלה הם נדירים ואסור שייקרו. 

לקוחה משתוללת ותוקפת עובדים בהום סנטר בגרנד קניון (צילום: חדשות בזמן)

בסרטון נראית האישה תוקפת את אחד העובדים, איש מחלקת חומרי הבניין, העובד במקום מאז פתיחתו וידוע באדיבותו ובנועם הליכותיו. היא צועקת עליו ועל עובדת נוספת, מנפצת חפצים, משליכה וגורמת נזק לכסאות ויוצאת משם מבלי שמאבטח יזנק עליה ויעמר אותה על תקיפה. באותה מידה היא יכולה הייתה ליטול חפץ חד ולגרום לחבלה של ממש.
העובדים היו המומים מהמקרה.

מדי יום פוקדים את החנות הגדולה לקוחות רבים. החנות היא בשיטת "שירות עצמי", אבל כל העת יש עובדים שעונים לשאלות הלקוחות, מייעצים ומדריכים בחפץ לב, גם בימים ובשעות של עומס רב. שום תקרית אינה מצדיקה תקיפה של עובד - לא מילולית ובטח שלא פיזית. לא ברור מה גרם לאותה אישה להתעצבן עד כדי אובדן עשתונות.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load