• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: אב ובן מב''ש מכים מאבטח בבית חולים - כי לא הוכנסו למחלקה

השניים הגיעו לביה''ח וולפסון לבקר קרוב משפחה מחוץ לשעות הביקור המורשות וכאשר המאבטח העיר להם על כך - היכו אותו דקות ארוכות וגרמו לפציעתו

אבו ובן מבאר שבע מכים מאבטח (תיעוד וידאו שהופץ ברשתות החברתיות)

אלימות קשה, בבית החולים וולפסון בחולון: אב ובנו, תושבי באר שבע, הגיעו למוסד הרפואי כדי לבקר קרוב משפחה. השומר המוצב בכניסה למחלקה מנע מהם להיכנס, היות וזאת היה שעת הביקור. השניים הכו את המאבטח משך דקות ארוכות. כתוצאה מהאירוע, המאבטח נזקק לטיפול רפואי והוא עדיין מאושפז. האב והבן הובאו בפני שופט בבית משפט השלום בתל אביב, להארכת מעצרם.
סרטון האבטחה, בו נראים שני הבאר שבעים מכים את המאבטח, הופץ ברשתות החברתיות מיד לאחר המקרה וזכה לאלפי צפיות ושיתופים. בעידן שלנו כל מוסד גדול וגם המרחב הציבורי מרושת במצלמות שמתעדות אירועים במלואם.

ד"ר יובל לוי, סגן מנהלת בית החולים וולפסון ואחראי שעות חירום: "מדובר במקרה חריג וקשה ביותר, כמותו לא זכור לנו מזה שנים. המאבטח, שפעל על פי כל הנהלים וניסה למנוע ככל יכולתו את כניסתם ספג מכות קשות בכל חלקי גופו ונזקק לטיפול במיון.  שני התוקפים נעצרו מיד בזכות פעולה מהירה של אנשי האבטחה של בית החולים והשוטר הקהילתי שמוצב במקום באופן קבוע. בית החולים לא יסבול אלימות מכל סוג שהיא מילולית או פיזית נגד כל גורם בצוות בית החולים . כל מקרה יטופל במהירות וללא כל סלחנות".

תיעוד התקיפה: אב ובנו מבאר שבע מכים מאבטח בביה''ח וולפסון, בסרטון שהופץ אתמול ברשתות החברתיות (צילום: מצלמת אבטחה)

​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load