• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שמים את באר שבע במרכז: מרכז הבנייה הישראלי פתח סניף בדיזיין פלוס

תנופת הבנייה הגדולה והמבורכת בבאר שבע לא נעלמת מעיניי יזמים וספקים נחשבים במרכז. מרכז הבניה הישראלי פתח סניף מקומי מתוך הכרה במרכזיות העיר

באירוע שהתקיים אתמול, שלישי, השיק מרכז הבנייה הישראלי את קהילת המומחים ובכך הביא בשורה צרכנית וכלכלית לתושבי הדרום: מרכז הבניה הישראלי – הגוף הגדול והותיק בארץ בתחום הבניה, הפעיל משנת 1969 יוצא אל השטח ופותח קהילת מומחים לדרום, אשר כל תכליתה היא הנגשת הידע וההתמחות של בעלי המקצוע מהמרכז לתושבי הדרום. המרכז שהחל את דרכו כגוף מיסודה של מדינת ישראל, חולש כיום על עשרות קורסים מקצועיים ומייעץ עם מומחים שנבחרו בקפידה על ידו בכל תחומי הבניה. פעילותו של המרכז בבאר שבע היא בעלת משמעות כלכלית עבור אלפי המשפחות המבקשות לבנות את ביתם בבאר שבע ובנגב. ההדרכה המקצועית והליווי של גוף זה, עם היועצים שנבחרו בקפדנות על ידו, תאפשר איכויות בניה גבוהות יותר, תמנע טעויות לשנים רבות ותיצור חיסכון כספי בפועל. 
באירוע ההשקה נטלו חלק מכובדים רבים בהם: איש העסקים יעקב נגר, חדווה שקד, חברת מועצה במיתר, נטע שרעבי, מנהלת מחוז דרום של מרכז הבנייה ועוד.

ערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי, המוביל את המרכז שנים רבות, שיתף את קהל הבונים במספר עצות חכמות להצלחת התהליך של פרוייקט חייהם. "בניית בית זה אולי אחד הדברים הכי חשובים והכי משמעותיים בחייהם של זוגות רבים. אנחנו מכירים מקרוב שלעיתים תהליך גורם למחלוקות רבות ומתפספסים דברים רבים בדרך. אני מציע מספר דברים שאסור לוותר עליהם בכל התהליך הזה. ראשית  חשוב מאוד שבני הזוג יצרו דיאלוג משותף לפני שפוגשים את אנשי המקצוע על מנת לעשות תיאום ציפיות. לאחר מכן בחירת האדריכלים המתאימים וכמו כן כל אנשי המקצוע האחרים. אנשי מקצוע טובים יחסכו הרבה מאוד כסף לאורך כל התהליך. דבר נוסף ככל שתכנסו לעומק ותבצעו את התכנון מראש תמנעו הוצאה מיותרת של כספים רבים בעתיד. לסיום חשוב שקבלן אותו אתם בוחרים לעבודה יהיה רשום. ועוד עצות רבות נוספות שאותן אני מזמין אתכם להגיע אלינו אל צוות המומחים ולשמוע מקרוב".

ליצירת קשר וביקור במרכז הבניה הישראלי: 
מתחם דיזיין פלוס, השדרה השביעית
אליהו נאווי 48, טלפון: 08-6659347, 08-6227030 פקס:08-6659361‎


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load