• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרגש: עמותת 'עזר מציון' ערכה 'יום משטרה' לילדים עם צרכים מיוחדים

שוטרי נתיבות לקחו הפגה קצרה מהלחימה בפשיעה ושימחו ילדים בעלי צרכים מיוחדים: "שמחה האמיתית של הילדים, המתנדבות והצוות המסור הזה עובר גם אלינו לשוטרים"

יום קהילה משטרה בשדות נגב (צילום: דוברות המשטרה)

"אני נרגש מאוד לראות סביבי את הילדים שמחים ומאושרים...אירוע ייחודי מסוגו שאנו מובילים לראשונה בתחנה, אירוע ערכי ומרגש מאוד. משהו בשמחה האמיתית של הילדים, המתנדבות והצוות המסור הזה עובר גם אלינו לשוטרים", סיפר בהתרגשות מפקד שיטור קהילה נתיבות ביום ילק"מ (יחידה לקשרי קהילה משטרה) שהתקיים בתחילת השבוע בשדות נגב בהשתתפות של כ-130 ילדים בעלי צרכים מיוחדים, בראשות מפקד תחנת נתיבות ובהובלה של מפקדי שיטור קהילה.

"זהו יום קהילה נוסף, ונוכח העובדה שמדובר בילדים עם צרכים מיוחדים הוא מרגש שבעתיים אשר נועד לגשר על הפערים בין משטרה לקהילה ולחזק בצורה נעימה וחוויתית ובלתי אמצעית את החיבור ביננו", נמסר מפיקוד התחנה.

מוזיקה חגיגית ועשרות ילדים מלאי שמחת חיים, קיבלו את פניהם של פיקוד ומפקדי שיטור קהילה של תחנת נתיבות, פרשים, כלבנים וחבלני משטרת ישראל  במסגרת קייטנה שמפעילה עמותת 'עזר מציון' למעל מאה ילדים בעלי צרכים מיוחדים המתגוררים בכל איזור הדרום.

"זה חלום שמתגשם לנו ולילדים...רואים את האושר על הפנים שלהם", סיפרה בהתרגשות גברת ליבמן יהודית מנהלת קייטנת 'עזר מציון' במהלך יום הילק"מ ואחת המתנדבות המסורות הוסיפה: "זה חלום שמתגשם לנו ולילדים...רואים את האושר על הפנים שלהם", ואחת ממאתיים המתנדבות המסורות הוסיפה: "זהו אחד הימים הכי מוצלחים שהיו לנו בקייטנה, כל אחד מהילדים מוצא את את תחום העניין שלו, הקטנים ליד ניידות המשטרה והגדולים נהנים עם הכלבן ולהצטלם לתעודת שוטר. זה היום הכי רגוע שלנו..חדרי הג'ימבורי ריקים..כולם רוצים להנות עם השוטרים בהפנינג המקסים הזה".

ליצירת קשר עם עמותת עזר מציון: טלפון 2236* ובאתר שלהם, https://www.ami.org.il/

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load