• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מעקב ברנז'ה NEWS: הקשיש הערירי עדיין בלי מים

אנטולי זיבוב בן ה-75 כבר שש שנים בלי מים זורמים בביתו בשכונה ד'. אמנם תאגיד המים הקפיא נגדו את ההליכים המשפטיים, אך הצנרת בביתו רקובה ואנטולי, חסר כל, לא יכול לממן צנרת חדשה

בלי מים, אך התאגיד עצר נגדו הליכים משפטיים: אנטולי זיבוב (צילום: דני בלר)

לאחרונה חשפנו בברנז'ה NEWS את סיפורו הבלתי ייאמן של אנטולי זיבוב, בן 75, שנותק מהספקת המים לפני שש שנים. אנטולי גם בלי חשמל וגז בביתו, נאלץ לעשות את צרכיו בגינה והיות והוא ערירי ואינו דובר עברית, אין לו יכולת להמודד מול הרשויות.אפילו שכניו, בעצמם אנשים מיעוטי יכולת, לא יודעים על קיומו. אנטולי מתגורר ברחוב הסנהדרין, בשכונה ד'. 

זמן קצר לאחר פרסום הכתבה, הגיע לביתו נציג של תאגיד המים "מי שבע". למרות שהספקת המים לביתו נותקה לפני שנים, לאנטלוי יש חוב של אלפי שקלים בתאגיד, שמורכב מריביות ועלויות משלוח התרעות. איש לא בדק וזה גם לא הזיז לאיש, שתושב באר שבע מנותק שנים ממים. הנציג בישר לו שתאגיד המים הקפיא נגדו את ההליכים המשפטיים, אולם לא ניתן לחבר אותו למים, היות והצנרת בביתו רקובה לגמרי. אנטולי, שהוא מחוסר כל וחי מאיסוף בקבוקים, לא יכול לעמוד בעלות התקנת צנרת חדשה בביתו, סך אלפי שקלים. איפה שהרשויות מגלות אוזלת יד, נכנסים האזרחים לפעולה ותושבת העיר מנסה לסייע, אך לא נמצא איש המקצוע שיהיה מוכן לטפל בביתו של אנטולי בהתנדבות. 

מבדיקה שערך תאגיד המים, עולה כי לא התאגיד ניתק אותו ממים, אלא מדובר בצב שנוצר ככל הנראה מתערבות פרטית בצנרת הלא ציבורית במתחם. התאגיד ממשיך לנסות לחפש את הפתרונות.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load