• 22 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפעל עלה באש בעמק שרה, הסיבה נחקרת

מפעל צמיגים עלה באש, נזק נגרם למבנה ותכולתו. בשירותי הכיבוי אומרים כי סיבת פרוץ השריפה נמצאת בחקירה. ימים לא קלים באיזור התעשייה, בו נעצרו השבוע שמונה חשודים בפרוטקשן

המפעל שעלה באש. הסיבה לא ברורה (צילום: דוברות כיבוי והצלה)

לוחמי האש מתחנת באר שבע פעלו לכיבוי שריפה במפעל לייצור צמיגים באיזור התעשייה בעמק שרה. במקום פעלו שישה צוותי כיבוי בפיקודו של טפסר משנה גרשון כלימי. סיבת פרוץ השריפה נמצאת בחקירה.

שבוע לא קל עבר איזור התעשייה, הנחשב למוקד תעסוקה מרכזי בבאר שבע:  במסגרת מבצע "מכת מחץ" נעצרו שמונה חשודים בסחיטה ואיומים וגביית דמי חסות בעמק שרה. המבצע נערך אחרי שגורמים בעיר טרחו להכחיש  כי קיימת בבאר שבע תופעה של פרוטקשן ואף האשימו את התקשורת בהפצת שקרים הפוגעים לטענתם בשמה הטוב של העיר.  איזור התעשייה  הכיל עד תחילת שנות ה-2000 כ-60,000 מ"ר ריקים, וכונה "עמק הרפאים". תקוות רבות נתלו עם מעבר צה''ל לנגב, כי יביאו לאכלוסו המלא של המקום.
השריפה בעמק שרה. כוחות הכיבוי במקום (צילום: דוברות כיבוי והצלה)
בעלי עסקים שפעלו בעמק שרה סיפרו על מכת פריצות ואירועים אלימים לאורך השנים. קמעונאי שהחזיק בקמום מחסן, עבר שוד אלים, לאחריו הפך את העסק למבוצר, לפני כמה שנים. לאורך השנים בעלי עסקים, המבקשים להישאר מסיבות ברורות בעילום שם, סיפרו על תופעת פרוטקשן במקום.לא אחת, על מנת שיוכלו לתפקד, הם קיבלו על עצמם סוג של "שמירה" בתשלום. 

במקרה הנוכחי, עם זאת, נבדקת כאמור סיבת הדליקה והאם מקורה בתקלה למשל.


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load