• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סיפור יפה, לא תאמינו, על משטרת ישראל: כך הושבה אבידה יקרה ללב אם

סיפור יפה על האנשים הטובים של באר שבע: הגב' עליזה מדר איבדה טבעת שבעלה ז''ל העניק לה לפני 55 בזמן שערכה קניות. מישהי גנבה אותה והסוף? תקראו את הסיפור...

נטבעת היקרה ללבה של עליזה מדר (צילום: יובל מדר)

יובל מדר, בנה של הגב' עליזה מדר, מתרגש כמו או יותר מאימו:  "לפני כחודש", הוא מספר לברנז'ה NEWS, " אישה התחזתה לאימא שלי וגנבה לה את הטבעת, שנפלה לה בעת שערכה קניות בסופר ויקטורי, שבשכונה ג'".   זו טבעת מיוחדת מאוד עבור הגב' עליזה: היא קיבלה אותה מבעלה, פרץ זיכרונו לברכה,  לפני 55 שנה. "יש לטבעת ערך רגשי רב עבור אימא שלי", מספר יובל.

הטבעת נפלה בחנות, מישהו מצא אותה ומסר אותה לאחראית הקופה הראשית. "אמא שלי התקשרה לויקטורי ושמחה לשמוע שמצאו את הטבעת.  היא קבעה לבוא לקחת אותה מיד, אבל התברר שלקוחה שמעה את השיחה והתחזתה לאימא שלי ויצאה מסופר עם הטבעת".

מכאן, התחיל סיפור מתח: אמנם המתחזה נתגלתה במצלמת האבטחה, אולם היה היה קצת קשה אליה. הימים חלפו ועליזה חשבה שכבר לא תראה את הטבעת.

הגב' עליזה מדר, עם הטבעת. סוף טוב (צילום: יובל מדר)​​​​​​​  

וכאן באה ההפתעה: אחרי שבועיים מגיעה שיחת טלפון ממשטרת באר שבע: "תבואו לקחת את הטבעת".  "הבנתי שהחוקרת טרי ישעיהו עשתה עבודה נפלאה ומתוחכמת עד שהשיבה את האבידה לאימא שלי. כל שנותר לנו הוא לשבח ולומר תודה רבה למשטרת ישראל שיודעים לטפל בצורה יוצאת דופן במקרים שאולי נחשבים כפעוטים, אך חשובים ביותר לחלק מאיתנו .שוב - תודה רבה למשטרת ישראל , מאיר סיידה וטרי ישעיהו".
​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load