• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תושבת דימונה נתפסה עם חצי קילו קוקאין בתחתוניה

האישה, בשנות ה-40 לחייה, מרבה לנסוע לאוקראינה. בחזייתה ובתחתוניה נמצא למעלה מחצי קילו סם. להגנתה אמרה: ''חשבתי שזה רק 500 גרם''

החשודה מיד עם מעצרה (צילום: דוברות המשטרה)

מעל חצי קילוגרם קוקאין נתפסו אתמול בלילה בפעילות משולבת של שוטרי היחידה המרכזית עם שוטרי משטרת ישראל בנתב"ג וחטיבת המודיעין של שירות בתי הסוהר, לאחר שאלה הוסלקו בחזייתה ובתחתוניה של תושבת דימונה.

"שוטרי משטרת ישראל ביחד עם גופי הביטחון האחרים ימשיכו במאבקם הבלתי מתפשר כנגד סוחרי הסמים, אשר מחפשים בכל פעם דרכים יצירתיות להברחת הסמים לארץ", נמסר ממשטרת ישראל.

בפעילות מבוססת מודיעין של שוטרי היחידה המרכזית בשיתוף שוטרי משטרת ישראל בנמל התעופה בן גוריון וחטיבת המודיעין של שירות בתי הסוהר, עצרו אמש השוטרים בבאר שבע, אישה בשנות ה-40 לחייה, תושבת דימונה, בחשד לייבוא סמים לארץ.
במהלך חיפוש שנערך על גופה איתרו השוטרים 530 גרם קוקאין טהור שהוסלקו בבגדיה התחתונים. מתשאול ראשוני כשנשאלה לפשר 530 גרם הקוקאין שעל גופה ענתה: "אבל הם אמרו לי שזה רק 500 גרם..".
החשודה אשר שבה זה עתה מאחת מנסיעותיה הרבות לחו"ל, נוהגת להתגורר תקופות ממושכות באוקראינה, נעצרה בחשד ליבוא סמים ותובא היום בפני שופט להארכת מעצרה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load