• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שישה אולטראס של הפועל ב''ש הורחקו מהמגרש

שישה אוהדים התפרעו, גנבו את דגל היריבים מנתניה - וקיבלו עונש כבד: הם הורחקו מהמגרש. את המשחקים הם יראו בטלוויזיה

האולטראס של הפועל ב''ש. שישה אוהדים הורחקו (צילום: בן בודה)

שישה אוהדים השרופים של הפועל ב''ש לא צייתו לחוק - והורחקו מהמגרש: ב-12 ביולי במסגרת משחק הקבוצה נגד הונבד, יצא ארגון האולטראס של הפועל ב''ש בתהלוכה בציר ראשי ברחוב האצ"ל בבאר-שבע, בניגוד לדרישת משטרת ישראל  ובמהלך התהלוכה הודלקו שתי אבוקות תאורה ועוכב קטין בגין הפרעה לשוטרים. 

ב-19 באוגוסט, במסגרת משחק בית נגד נתניה עוכבו לחקירה 6 אוהדים המזוהים עם הארגון בגין נסיונם לעבור את חציצת השוטרים במקום ולהגיע לאוהדי הקבוצה היריבה בניגוד להנחיות המשטרה.  בהמשך, חטפו אוהדים המזוהים עם הארגון את דגל הקבוצה היריבה דבר שהביא לחשש להפרת הסדר הציבורי ורק בשל המצאות כח משטרה גדול במקום נמנעה תגרה בין המחנות. 

השבוע החליטה משטרת ישראל להרחיק מהמגרשים 6 אוהדים המזוהים עם הארגון וזאת על מנת להפסיק את שרשרת האירועים האלימה המיוחסים לארגון. 

התנהלות זו היוצאת תחת חסות ארגון "אולטרסאות" או באמצעות אנשים המזהים עצמם עם הארגון, מעלה את החשש להפרת הסדר ושלום הציבור במהלך אירועי ספורט של קבוצת הפועל באר-שבע, דבר אשר פוגע בשאר אוהדי הקבוצה והציבור בכלל. 
משטרת ישראל פועלת להפסקת האירועים אלימים גם בדרך של זיהוי גורמים פרובוקטיבים המעודדים בהתבטאויות או  מעשי אלימות, בדרך של הרחקתם ממגרשי הספורט.

"משטרת ישראל, היחידה למניעת אלימות בספורט החליטה על הרחקת 6 אוהדי הפועל ב"ש המזוהים עם ארגון האוהדים "האולטרסאות", משטרת ישראל מזהירים כי שרשרת אירועים בעלי גוון אלים שנעשו על פי החשד, על ידי אוהדים המזוהים עם הארגון, פוגעים בשלום הציבור ומעודדים אלימות", אומרים במשטרה. 

"אנו נפעל להפסיק כל פועלה  שיש בא להביא להפרת הסדר, שלום הציבור והפרת החוק, והכל על מנת לאפשר התקיימות אירועי ספורט ללא מעשים אלו".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load