• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עלה לאוטובוס, לא רצה לשלם כרטיס - ואז הגיע שוטר

תושב ב''ש רצה להתחכם ולא לשלם עבור הנסיעה בדן ב''ש, ציפצף על הפקח ולא שם לב כי מאחוריו עומד שוטר שמכיר אותו היטב...

קו 12. אם נוסעים, אז משלמים (צילום: רותם אליה)

לאחרונה נחשף, כי כ-10,000 איש מדי יום, יותר מעשירית הנוסעים בדן באר שבע, אינם משלמים עבור הכרטיס. אתמול, שלישי, בשעה 14:30, עלה נוסע לקו 12, בתחנה הסמוכה לדואר המרכזי על שד' רגר. ממידע שהגיע לידי ברנז'ה NEWS, עולה, כי האיש הבחין בפקח וביקש לרדת מהאוטובוס מיד, אף כי האטובוס החל בנסיעה. 

מה שהוא הבחין, זה בשוטר, שמכיר את האיש מנסיבות אחרות. האיש טען שאין לו רב קו, מה שלא מונע ממנו לשלם עבור הנסיעה במכונת הכירטוס. האיש עמד על שלו לרדת מהאוטובוס מבלי לשלם. השוטר ביקש ממנו להתלוות אליו לתחנה. 

בבאר שבע  נערך הפיילוט על פיו הנהג כלל אינו עוסק בגביית תשלום וכל עניין התשלומים נעשה באופן אוטומטי, על ידי הנוסעים. בדן באר שבע נדהמו לגלות כי עשירית מהנוסעים העולים לאוטבוסים אינו מתקף את כרטיס או מנסה "להתפלח". לאוטבוסים עולים, מעת לעת, פקחים מטעם משרד התחבורה, העלולים להטיל קנסות על מי שנוסעים ללא כרטיס. בין הפקחים לבין הנוסעים בבאר שבע פורצים לא אחת עימותים, כאשר נוסעים מעלים סרטונים לרשתות החברתיות עם גרסא משלהם. הנסיעות באוטובוסים מתועדות בערזת מערך מצלמות אבטחה, המאפשרות לבדוק אם האדם ניסה לתקף את כרטיס הרב קו שברשותו או לא. 

הכסף, הן מהכרטיסים והן המקנסות, אינו עובר לדן באר שבע. חברת דן באר שבע היא קבלנית של משרד התחבורה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load