• 26 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שוב גל הצתות בב''ש?: ''חזרנו הביתה וגילינו חדר מדרגות שרוף''

טל נעמן חזרה לביתה בדרך מצדה ונדהמה לגלות שמישהו שפך חומר דליק על מדרגות הבית. ''אנחנו לא מסוכסכים עם אף אחד, זה היה מפחיד", היא מספרת

חדר המדרגות השרוף. גל הצתות חדש? (צילום: רשת חברתית)

האם באר שבע שוב עומדת בפני גל הצתות כמו זה שהתרחש בשכונה ד' לפני כחודש? טל נעמן שבה הערב לביתה בדרך מצדה ונדהמה לגלות שמישהו שפך חומר דליק בחדר המדרגות בקומה בבניין בו היא מתגוררת בדרך מצדה בבאר שבע. בנס האש לא אחזה בתוך הדירה. השטיחון בכניסה לבית נשרף ובחדר המדרגות נראים סימני החומר הדליק. 

"זה היה מפחיד. חזרנו הביתה בלילה והרחנו ריח שרוף חזק בכניסה. עלינו הביתה וראינו שמישהו שפך חומר דליק והעלה את חדר המדרגות באש". לדבריה, יש תחושה כללית של חוסר ביטחון בבאר שבע, בשל גל אירועים אחרון. "גם אם מדובר בבני נוער שעשו את המעשה, איך אפשר לקרוא לאירוע כזה 'מעשה קונדס'. זה יכול היה להיגמר באסון. זה פשע לכל דבר. הצתה זה לא משחק".

"אני מרגישה בטראומה", אומרת טל. "בחיים לא חווינו דבר כזה, אסור לרשויות לעבור על הדברים בשקט, כי מי יודע במה זה ייגמר". 

בגל ההצתות האחרון, בשכונה ד', הועלו באש חדרי מדרגות, כאשר בכמה מקרים, דיירים נותקו מזרם החשמל למשך כמה ימים. בתום חקירה, הצליחה המשטרה לעצור חשוד במעשה. עם זאת, רצף אירועים בתקופה האחרונה, משרה תחושה של אבדן הביטחון האישי בשכונות בבאר שבע. רק בשבת נדקר איש מבוגר בשכונה ד ואתמול, אירע מקרה של ידוי אבנים על כלי רכב ביציאה הצפונית של באר שבע, כאשר בנס תושב מבועים, שחזר מביקור בחדר מיון עם בתו התיקונת, לא נפגע מאבן שניפצה את חלון רכבו. נער תושב תל שבע נעצר ושוחרר. בעיית ידויי האבנים על רכבים בכבישי הנגב, על ידי צעירים בדואים, מוכרת לנהגי הנגב, שגם קובלים שלא ננקטת יד קשה נגד המיידים. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load