• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נעצר חשוד בדקירת הקשיש בשכונה ד'

הדוקר, גבר בשנות החמישים לחייו, לא הכיר את הקשיש היכרות מוקדמת, הגיח מאחוריו וניסה לשסף את גרונו. הודות לאזרח עירני, שצפה בסרטון מצלמת האבטחה בביתו, המשטרה הצליחה לזהות את הדוקר

רקע הדקירה. המשטרה פעלה במהירות ועצרה חשוד (צילום מסך)

זמן קצר לאחר חשיפת סרטון מצלמת האבטחה, שמה משטרת באר שבע יד על הדוקר משכונה ד': פעילות מהירה של שוטרי משטרת ישראל הביאה למעצרו של תושב באר שבע, בשנות החמישים לחייו, החשוד בדקירת קשיש.  תושב העירה התקשר לקו 100 של המשטרה אחרי שנחשף לאירוע באמצעות צפיה בחומר ממצלמות האבטחה בביתו, ברחוב אברהם אבינו בעיר. את הסרטון הבאנו אתמול בברנז'ה NEWS.

אתמול (שבת), התקבל דיווח במוקד מאה של משטרת ישראל מאזרח תושב באר שבע שעדכן כי בזמן שצפה בחומר ממצלמות האבטחה שלו הבחין באירוע דקירה אשר התרחש יומיים קודם לכן, ביום חמישי ה-17 באוגוסט,17.8.17, בשעות הבוקר, ברחוב אברהם אבינו 52 בשכונה ד' בבאר שבע. 

האזרח, ירון בר, עדכן כי בסרטון ניתן להבחין בבחור בשנות החמישים לחייו אשר הגיח בפתאומיות מאחורי קשיש שהילך בצידי הדרך וניסה לדקור אותו בצואר.

עם קבלת ההודעה פתחה משטרת ישראל בחקירה וגבתה עדות מהקורבן אשר מסר בעדותו כי לא קיימת הכרות בינו לבין החשוד וכי נשרט בראשו ולא נזקק לטיפול רפואי. בהמשך לפעילות במישור המודיעיני והחקירתי עצרו שוטרי משטרת ישראל הבוקר  תושב באר שבע בשנות החמישים לחייו שהובא לחקירה בתחנת באר שבע ובשעה זו נחקר אודות מעורבותו באירוע.

"כל אזרח אשר מעורב ו/או עד לאירוע פלילי מתבקש להתקשר במהירות האפשרית למוקד מאה של המשטרה על מנת לאפשר לשוטרי משטרת ישראל להפסיק את העבירה, לעצור את העבריינים ולהביאם לדין", נמסר מהמשטרה.

נודע, כי הרקע למעשה אינו חבלני או פלילי ובין הדוקר לקשיש לא היה קשר כלשהו. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load