• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תופעה מסוכנת: אוטובוסים של דן ב''ש נרגמים באבנים כמעט מדי יום

אוטבוסים של זכיינית התחבורה הציבורית נרגמים באבנים בכל שכונות העיר, מדי יום כמעט. כעשירית מהנוסעים מדי יום עולים בלי לשלם

חלון מנופץ בקו שחלף ליד פארק החייל האוסטרלי (צילום: גאריק אושר)

תמונה מטרידה על מצב התחבורה הציבורית בבאר שבע: כמעט מדי יום, נרגמים אוטובוסים של חברת דן באר שבע באבנים - כך מגלה מנכ''ל החברה, יורי בורנשטיין, בשיחה עם ברנז'ה NEWS. ועוד גילוי מטריד: כעשירית מהנוסעים, כ-10,000 איש מדי שבוע, אינם משלמים עבור הנסיעה. 
"מדי יום זורמים אל חדר המצב של החברה דיווחים על זריקות אבנים, מקרה ביום ובשבועיים האחרונים, כ-12 מקרים", אומר בורנשטיין. להערכתו כבר לא מדובר במעשי קונדס, אלא בתופעה של ממש, לדבריו, הוא מתקשה להסביר. ''זה מצב שעלול לסכן נוסעים ו\או את הנהג, במקרה שזה פוגע בשמשה הקדמית של האוטובוס". לדבריו, אין לו הסבר לתופעה, שמתרחשת בכל שכונות העיר: ברחוב העליה וביעלים בשכונה ה', בשפרינצק בשכונה ד', בשאול המלך וביעקב דורי בשכונה י''א ועוד. מדובר בגרימת נזק של ממש לשמשות ולאוטבוסים ובסיכון הנוסעים.

אוטובוס שנרגם באבנים ברחוב יעקב דורי​​​​​​​
 לפני כחודש וחצי סיפר לנו גאריק אושר, בן 16 מבאר שבע, שנפצע במהלך נסיעה, כשהאוטובוס עבר ליד פארק החייל האוסטרלי. אלמונים יידו אבנים לעבר האוטובוס, שמשה נופצה והוא נפצע מרסיסים ונזקק לטיפול רפואי. במקרים אחרים, נגרם נזק לשמשה, מבלי שהנוסע ייפצע. לא מדבר כבר בתופעה מבודדת, אלא בשיגרה בבאר שבע.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load