• 26 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

התפתחות בפרשת מסיבת הטבע: נעצר בן זוגה של הצעירה שנפטרה

פרטים חדשים בפרשת מסיבת הטבע בצומת גורל: נעצר בן זוגה של הצעירה שנפטרה ואותר הטנדר בוא הושארה, ללא טיפול רפואי. המשטרה מבקשת להאריך את מעצרם של שבעה חשודים

החיילת בת ה-19 ז''ל. בן זוגה נעצר (צילום: רשת חברתית)

חקירת ההתרחשויות במסיבת הטבע בצומת גורל נמשכת ופרטים חדשים נחשפים. עתה מתברר, כי בן זוגה של הצעירה בילה במסיבה וכי הצעירה הושארה בטנדר לפרק זמן, אחרי שהתחילה לחוש ברע - כך עולה מחקירת האירוע. 

אמש, בתום חקירה חוזרת עצרו חוקרי משטרת ישראל את בן זוגה של הצעירה שנפטרה לאחר שהשתתפה במסיבת הטבע שנערכה בסמוך לצומת גורל, ב-5 באוגוסט. עד כה עצרה המשטרה שמונה מעורבים ואתמול, יום ראשון, הוארך מעצרו של ש', תושב רהט, בשלושה ימים נוספים. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של שבעת המעורבים הנוספים.

במשטרה נמשכת חקירת מסיבת הטבע, שנערכה ללא רישיון בסוף השבוע שעבר בסמוך לצומת גורל בנגב,  ממנה פונתה צעירה במצב קשה מאוד לטיפול רפואי בבית החולים "סורוקה" ונפטרה מספר ימים לאחר מכן. 
אמש, בתום חקירה, החליטו החוקרים לעצור את חברה של הצעירה ובתום סריקות איתרו השוטרים את רכב הטנדר בו הושארה הצעירה ללא טיפול רפואי. 

עד כה עצרה המשטרה 8 חשודים בינהם בן זוגה של המנוחה ומעורבים בארגון והפקת האירוע, סחר בסמים ואספקת שירותי שמירה וניקיון במסיבה. ממצאים ראשוניים של בדיקת טוקסיקולוגיה שנערכו לצעירה, לא העלו עד כה חשד להימצאות סמים מסוכנים ואלכוהול בגופה.

לפני שבוע הבאנו עדות בלעדית, של יו''ר המתנדבים באגודה למען החייל, ציפורה חלפון, ששהתה עם משפחת הצעירה, בת 19 חיילת בשירות סדיר, תושבת מרכז הארץ, בעת שזו הייתה מאושפזת בבית החולים סורוקה. ציפורה סיפרה, כי הצעירה קבעה להיפגש עם חברתה, תושבת להבים, שהזמינה אותה למסיבת הטבע. היא הגיעה ללהבים בשבת, ניסתה לאתר את חברתה, אולם זו לא ענתה לה. בשבת שרר מזג אוויר מאוד חם והצעירה התחילה לחוש ברע, ככל הנראה מהתייבשות. אחרי חיפוש שנמשך ככל הנראה כמה שעות, ומשלא קיבלה תשובה מהחברה, החליטה לנסוע למסיבת הטבע לבדה.

במסיבת הטבע חשה ברע, ובסופו של דבר הושארה בתחנת אוטובוס, משם נאספה על ידי נהג מונית, שהבהיל אותה לסורוקה, כשהיא במצב קשה מאוד ואחרי כמה ימים נפטרה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load