• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: רצחו עורך דין תמורת 50,000 שקלים

סכסוך קרקעות ונקמת דם על ידי רוצח שכיר: כך נרצח עו''ד ג'ומעה אלהואשלה. היום יוגשו כתבי אישום נגד שני חשודים, תושבי חורה

תרמילי שנאספו מזירת הרצח (צילום: דוברות המשטרהׂׂ)

הותר לפרסום: המשטרה פיענחה את הרצח של עו״ד אדם ג'ומעה אלהואשלה שאירע לפני כחודשיים בסמוך לביתו בישוב מולדה. המניע לרצח: סכסוך קרקעות ובצע כסף. פרקליטות מחוז דרום תגיש היום כתבי אישום כנגד שני החשודים, תושבי חורה.

לפני כחודשים, ב-12 ביוני, סמוך לשעה 22:30, התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות יריות שנורו לעבר גבר בישוב מולדה. האיש נפצע פציעות אנושות, פונה לבית החולים סורוקה ושם נקבע מותו. לזירה הוקפצו שוטרי משטרת וחוקרי הזירה של משטרת ישראל. תחקור ראשוני בשטח העלה כי לבית הקורבן  הגיע רכב, צפר וכשהקורבן יצא לראות במי מדובר נורו לעברו יריות ונמלטו מהמקום.

עו''ד אדם האוושלה, שנורה הערב למוות (צילום: באדיבות אתר PANET)
חוקרי זירה אספו ממצאים, בהם תרמילים וקליעים מהירי, שהועברו לבדיקה מעמיקה במעבדות של משטרת ישראל. צוות חקירה מיוחד הוקם בתחנת המשטרה בצומת שוקת ומפקד התחנה ליווה את חקירת הרצח שבראשיתה לא היה כל קצה חוט.
בתום חקירה של משטרת ישראל,  אשר כללה שימוש באמצעים טכנולוגים, הושגה פריצת דרך בחקירה, שהובילה למעצרם של מספר חשודים ולמציאת האקדח והמחסנית שהוסלקו בתוך שק מזון בע''ח על גג ביתו של אחד החשודים שנעצרו.

קצין אח״מ תחנת עיירות רפ״ק שלומי דראי 

​​​​​​​​​​​​​​

ב-5 ביולי עצרו החוקרים חשוד נוסף, אביו של עבדאללה אלאטראש שנרצח ב-14 במאי, בחשד שהוא זה שלמעשה הזמין את הרצח כנקמה על רצח בנו שאירע על רקע סכסוך קרקעות ושילם בתמורה לכך 50,000 ש״ח. ב-20 ביולי  נעצר החשוד ברצח, בחור בשנות ה-30 לחייו והחקירה העלתה שהוא קיבל 50,000 ש״ח ממזמין הנקמה בתמורה לביצוע הרצח.
היום בתום חקירה מורכבת ולאחר ביסוס התשתית הראיתית יוגשו כנגד השניים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים ע״י פרקליטות מחוז דרום.
"אנו נמשיך לפעול בנחישות כנגד אלו הבוחרים פתרון לסכסוכים באמצעות אלימות הגובה את חייהם של המעורבים ונביא למיצוי הדין עימם", נמסר מהמשטרה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load