• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נמשך מעצרם של מארגני מסיבת הטבע בצומת גורל

מצבה של חיילת בת 19 שהייתה במסיבה וחשה ברע, מוסיף להיות קשה מאוד. עד עכשיו עצרה המשטרה שבעה חשודים הקשורים לאירוע

אתר מסיבת הטבע בצומת גורל (צילום: דוברות המשטרה)

משטרת ישראל ממשיכה בחקירת אירוע "מסיבת הטבע" שנערכה בסמוך לצומת גורל בדרום בסוף השבוע האחרון. עד כה נעצרו שבעה מעורבים בחשד שארגנו את האירוע שבמהלכו פונתה צעירה מהמקום במצב קשה מאוד לבית חולים "סורוקה". היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של שניים מהמעורבים בבית המשפט. הנוספים יובאו מחר להארכת מעצר.

מהמסיבה  פונתה צעירה בת 19 במצב קשה מאוד לטיפול רפואי בבית החולים "סורוקה". בברנז'ה NEWS הבאנו את עדותה של ציפורה חלפון, יו'ר המתנדבים בוועד למען החייל, שביקרה את החיילת ואת המשפחה בבית החולים.

עד היום, עצרה המשטרה שבעה מעורבים בארגון והפקת האירוע, סחר בסמים ואספקת שירותי שמירה וניקיון במסיבה. ממצאי החקירה עד כה, יחד עם ממצאי בדיקת טוקסיקולוגיה שנערכו לצעירה, לא העלו עד כה חשד להימצאות סמים מסוכנים ואלכוהול בגופה. 

ביום שבת התקבל דיווח אודות צעירה בת 19, חיילת בשירות סדיר, שפונתה מצומת גורל כשהיא במצב קשה מאוד. נהג מונית שחלף במקום הבחין בחיילת מוטלת בתחנה, כשהיא מחוסרת הכרה, סיפרה לנו אתמול ציפורה חלפון, אשר נפגשה עם המשפחה. הוא הבהיל אותה לסורוקה ושם היא מטופלת. מצבה ממשיך להיות קשה מאוד.
סמים שנמצאו בזירת מסיבת הטבע (צילום: דוברות המשטרה)
למקום הוקפצו שוטרים שאיתרו מסיבת טבע שנערכה בסמוך לצומת. השוטרים הפסיקו את המסיבה ועצרו באותו יום ארבעה בחורים בחשד לאספקת סמים ולארגון והפקת "מסיבת הטבע". עם התפתחות החקירה נעצרו גם אב ובנו תושבי רהט בחשד שנמנו על צוות מארגני מסיבת הטבע וכן בחור תושב תל אביב החשוד אף הוא בארגון ובשיווק המסיבה. מעצרם של המעורבים הוארך על ידי בית המשפט לבקשת המשטרה, לשניים מהם הוארך עד היום, רביעי  וליתר הוארך עד מחר, יום חמישי.

עם התפתחות ופעולות החקירה שעורכים חוקרי המשטרה, ביום שני נעצר תושב תל אביב בחשד לארגון המסיבה גם הוא ומכירת כרטיסים. בדיון בקשת הארכת מעצרו אתמול הורה בית המשפט על שחרורו. חוקרי המשטרה הגישו ערר בעקבות ההחלטה לשחררו והיום צפוי להתקיים דיון בבימ"ש המחוזי על כך. 

כארגע עצורים בפרשת "מסיבת טבע"  שבעה אנשים:ל', תושב אשלים. עצור עד 10.8 חשוד כאחראי ומפיק של המסיבה. ש', תושב בת ים. עצור עד 10.8  חשוד כשותף מרכזי של ל' בהפקה של האירוע. ש', תושב אשדוד. עצור עד 10.8. חשוד בסחר בסמים במסיבה והחזקה שלא לצריכה עצמית.  א', תושב אשדוד. עצור עד 9.8. חשוד בהחזקת סם שלא לצריכה עצמית. ש', תושב רהט. עצור עד 9.8  חשוד בארגון המסיבה אספקת שירותי שמירה וניקיון. א', תושב רהט. עצור עד 10.8 בנו של ש' חשוד שסייע לאביו. ו-ע', תושב ת"א. הובא אתמול לבית המשפט שהורה על שחרורו. חשוד בארגון המסיבה ומכירת כרטיסים בשטח. הוגש ערר למחוזי על ההחלטה. הדיון צפוי להתקיים היום במחוזי.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load