• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בלעדי: מה קרה בשעות שקדמו להתמוטטות הצעירה במסיבת הטבע?

קבעה עם חברה שנעלמה, התחילה לחוש ברע, הגיעה למסיבת טבע, ביקשה עזרה ובסוף מעדה וראשה נחבל בתחנת אוטובוס ונאספה מבלי שאיש יידע את זהותה. מצבה של הצעירה, בת 19, מוסיף להיות קשה מאוד

הצעירה ואתר מסיבת הטבע (צילומים: דוברות המשטרה, פייסבוק)

מוסיף להיות קשה מאוד מצבה של הצעירה שנמצאה מוטלת בתחנה בצומת להבים,  סמוך למקום בו נערכה מסיבת טבע. ציפורה חלפון, יו'ר המתנדבים באגודה למען החייל בבאר שבע, נפגשה היום עם המשפחה של הצעירה, בת ה-19, תושבת באר יעקב, חיילת בשירות סדיר. הצעירה מאושפזת בסורוקה ולידה שוהים כל העת משפחתה, כמו גם נציגים מהצבא ומתנדבים.

"פגשתי משפחה כואבת, ששוהה ליד הבת הצעירה, חיילת בת 19, כל הזמן.", אומרת לברנז'ה NEWS ציפורה חלפון. "כאשר שמעתי את השתלשלות העניינים נחרדתי, כאימא לשני חיילים בשירות סדיר שהתגייסו לא מזמן וכמי שגרה בדרום.
אני חושבת שאלה דברים שכל הורה צריך להפנים ולקחת לתשומת לבו. ללמד את הילד על מי לסמוך. משיחה עם האימא של החיילת, מתברר שהצעירה קיבלה טלפון מחברה שלה מלהבים, שהזמינה אותה למסיבת טבע. הצעירה הגיעה ללהבים והיה חם מאוד. היא התקשרה לחברה, שלא ענתה לה. היא ניסתה למצוא את החברה בכל מיני דרכים ולא התאפשר לה. בסופו של דבר, כשהיא כבר מיובשת ולא חשה בטוב, החליטה ללכת למסיבה לבדה, ללא החברה".
הצעירה, בצילום מהפייסבוק. מצבה מוסיף להיות קשה מאוד​​​​​​​
"במסיבה היא פנתה אל אחד האנשים ואמרה שהיא לא מרגישה טוב וזה השיב לה כי זאת מסיבה ואין בה מרפאה והקפיץ אותה לתחנת האוטובוס של להבים. בתחנה היא איבדה את הכרתה וחטפה מכה מאוד חזקה בראש. היא נותרה לשבת באותה תנוחה, בשיא החום, כשמכוניות חולפות על פניה וחושבות שזו אישה בדואית הממתינה להסעה. זה כביש ראשי, מהיר, שבת, אנשים לא ממש מסתכלים, אלא רואים אותה בזווית העין. רק נהג מונית שעובר במקום שם לב, עוצר, מבין את המצב, מעלה אותה לרכבו ומבהיל אותה לבית החולים סורוקה".
תחנת האוטובוס בלהבים, אליה הגיעה הצעירה ובה אבדה את ההכרה (צילום: גוגל מפות)
משיחה עם האם של החיילת, ציפורה מבינה את המשך השתלשלות האירועים: "בינתיים, האימא מחפשת אותה. היא שמה לב שבתה לא עונה לטלפון, מה שלא נראה לה סביר. היא ידעה שמשהו לא בסדר. היא לא עשתה מה שנקרא 'נוהל חייל נעדר', אלא התחילה להתקשר לתחנות משטרה ובתי חולים. בסופו של דבר, הגיעה לסורוקה ושאלה אם הגיעה חיילת בת 19. משום מה, סברו כי האלמונית, שהובאה אליהם, היא אישה בדואית בת 25, אך הזמינו את האם לראות את האישה, שהתבררה כביתה".

דף הפייסבוק של החיילת עמוס בבקשות ותפילות של חבריה הרבים. הידיעה על המקרה עברה מהר וחבריה הזדעקו להרבות בתפילות לשלומה, לא מאמינים למקרה.

"חשוב למשפחה להבהיר כי היא לא נטלה סמים או שתתה אלכוהול. לא היה דבר כזה. היא ילדה טובה שרצתה לבלות. היא הגיעה מיובשת, חשה לא טוב, חטפה מכה בראשה בתחנה והיא כיום במצב קשה מאוד. אישית, פגשתי עוד חיילים מאושפזים, שנפגעו מהתייבשות וזה משהו צריך לתת עליו את הדעת".
הסטטוב האחרון של הצעירה בפייסבוק, בט' באב (צילום מסך)
בדף הפייסבוק של החיילת יש פוסט אחרון, שנכתב לפני כמה ימים, בט' באב, אשר היום תופס משמעות מצמררת:
"אם היינו יכולים לצייר את עולמנו איך שאנו רוצים כולנו היינו פועלים כך , החיים באמת פשוטים רק צריך להיות אדם טוב ונקי ממחשבות שליליות והכי חשוב להיות אסיר תודה לעלומנו ..

כי כל מילה וכל מחשבה היקום שומע , לא סתם אומרים "מחשבה יוצרת מציאות"

והכי חשוב תאהבו ותקבלו את עצמכם בדיוק איך שאתם , אנו נצר הבריאה .

כי מי שלא אוהב את עצמו לעולם לא יוכל לאהוב אחר ..

צום קל לצמים ויום מלא באהבת חינם.

תאמינו בזה באמת בלב שלם וזה עובד.
מנסיון".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load