• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תעלומה: מי דרס נערה בב''ש, העלה אותה לרכב והניח אותה בצומת אחר?

נועם מור מבאר שבע נדרסה כשחצתה את צומת המשמר האזרחי. הנהג הדורס, במקום להושיט עזרה, העלה אותה לרכבו והניח אותה בככר המטוס

ככר המשמר האזרחי בבאר שבע (גוגל מפות)

צעירה מבאר שבע נפגעה מרכב, הועלתה אליו והוסעה לצומת אחרת, שם הונחה בעודה חבולה, מבלי שהנהג הפוגע, לדבריה, יושיט לה עזרה. אין לה מושג מי הנהג שאסף אותה והיא גם לא זוכרת את פרטי הרכב: "הייתי המומה וחבולה כולי, אני רק זוכרת שהעלו אותי מהמקום בו נפגעתי והסיעו אותי לצומת אחרת, צומת המטוס", מספרת נועם מור, מבאר שבע.

''אתמול, בשעה 20:12 חציתי במעבר החצייה בכיכר המשמר האזרחי, בשכונה ט' בבאר שבע. רכב הגיח, לא עצר, התנגש בי ועפתי באוויר", מספרת נועם מור לברנז'ה NEWS. "הייתי מוטלת על הארץ, המומה לגמרי. זוג יצא מהאוטו, הכניס אותי פנימה, הסיע אותי עד לככר המטוס והשאיר אותי שם. לא יכולתי לקחת פרטים ואני רק זוכרת את הגוון של הרכב, חום-אדמה כזה. אם אנשים דורסים מישהו שיכולה להיות מבחינת גיל הבת שלהם, שלפחות יושיטו לה עזרה, לא שיזרקו אותה בככר אחרת".

נועם הצליחה לעמוד על הרגליים ולהגיע לביתה, כשהיא סובלת מחבלות בגופה ולוקה בהלם. רק במהלך הערב, כשהצליחה להתעשת, קלטה מה קרה והבוקר היא אמורה להגיש תלונה במשטרה, על מנת, אולי, למצוא תיעוד של המקרה ממצלמת ביטחון או מעדי ראיה לאירוע. 

''מה שעשו לי הוא מעשה חמור. גם פגעו בי, גם ניסו להרחיק אותי מהמקום שזה קרה, כאילו מה, לא מגישים עזרה למי שנפגע?", שואלת נועם. "אני מאוד מקווה שהנהג שקורא את זה, יתבייש בעצמו".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load