• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קצין צה''ל נהרג בתאונת טיסה בנגב

המסוק, מסוג אפאצ'י, התרסק במהלך נחיתה. טייס נהרג, קצין אחר נפצע קשה. הודעות נמסרו למשפחות

הטייס ההרוג, רס''ן (מיל.) דוד זוהר

דובר צה"ל התיר  לפרסום כי קצין צה"ל במילואים, רב-סרן (מיל') דודי (דוד) זהר ז''ל נהרג וקצין נוסף נפצע באורח קשה אמש (ב') בהתרסקות מסוק קרב, מסוג אפאצ'י בבסיס צה"ל בנגב. הקצין הובהל לטפילו בסורוקה. 
הודעה נמסרה למשפחותיהם. צה"ל משתתף בצער המשפחה של הקצין שנהרג וימשיך ללוותה ואת משפחת הפצוע. 
לוויתו של רב-סרן (מיל') דודי (דוד) זהר ז''ל , שנהרג אמש (ב') בהתרסקות מסוק קרב בבסיס צה"ל בדרום הארץ, תערך היום (ג'), בשעה 18:30 בבית העלמין הצבאי בחיפה. 
 
​​​​​​​מפקד חיל האוויר, אלוף אמיר אשל, הנחה על הקמת צוות מומחים בראשות קצין בדרגת אלוף-משנה לבדיקת נסיבות המקרה. עוד הנחה מפקד חיל האוויר על קרקוע מערך מסוקי הקרב עד לסיום התחקיר. מדובר בתאונת אימונים שארעה ככל הנראה, סמוך מאוד למגדל הפיקוח, שניות אחר דיווח התקלה, שארעה במהלך הנחיתה. 

הבוקר פורסם כי צוות מומחים בראשות אל״ם ע' החל אתמול בבירור נסיבות התאונה. מבדיקה ראשונית לא נמצא קשר בין התקלה שאירעה במסוק, לסיבת קרקוע המערך לפני כחודש.

 דובר צה"ל מוסר כי כל שמועה בדבר מותם או פציעתם של מפקדים נוספים באירוע היא אינה נכונה, זאת מאחר וברשתות חברתיות פורסם מידע לא נכון לגבי זהות הנפגעים ונסיבות האירוע.

מבית החולים סורוקה נמסר: אתמול, בשעות הערב פונה לחדר הטראומה בסורוקה פצוע מאירוע התרסקות מסוק הקרב. הוא קיבל טיפול ראשוני לייצוב מצבו בחדר הטראומה והועבר בהמשך לחדר ניתוח. מצבו מוגדר קשה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load