• 22 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יממה אחרי פסילת מס הדירה השלישית: עוד 15,000 דירות מחיר למשתכן

שר האוצר כחלון לא אומר נואש - ומכריז על שיווק אלפי דירות נוספות, גם בבאר שבע, במסגרת הגרלת ענק. ''יש אינטרסנטים שלא רוצים שתהיה לזוגות הצעירים דירה'', אמר

השר האוצר כחלון. עוד אלפי יח''ד (צילום: אלעד מלכה)

שר האוצר משה כחלון הודיע בעמוד הפייסבוק שלו על הקדמת הודעת הזכייה של משתתפי ההגרלה הגדולה למחר (ג') ועל פתיחת הגרלת ענק נוספת ב-15 בספטמבר: "תיפתח עוד הגרלת ענק, של 15,000יחידות דיור ועוד אלפי זוגות צעירים יזכו בדירה בבאר שבע, ראשל"צ, מודיעין, נתניה, שוהם, רמת גן, אשקלון, אור יהודה ובית דגן. כמו כן בפעם הראשונה יוגרלו דירות גם במגזר הערבי בישובים נצרת, סכנין וכפר מנדא. עד סוף השנה יהיו כ-45 אלף זוגות צעירים שיזכו בדירה של מחיר למשתכן. מדובר בבשורה אמיתית לזוגות הצעירים."

שר האוצר התייחס שוב לפסיקת בג"צ לביטול מיסוי דירה שלישית: "24 השעות האחרונות רק חיזקו אותי במאמצים הרבים שאנחנו חייבים לעשות למען הזוגות הצעירים. ההתקפות האלה רק מחזקות אותי ומוכיחות עד כמה צריך אותנו בממשלה בכדי לדאוג לכם."

"לאורך כל השנתיים האחרונות יש קבוצות אינטרסים שרוצות שלא תהיה לכם דירה. הקבוצות האלו פועלות באמצעות לוביסטים, תקשורת, קבלנים וכל מה שאתם רוצים. להם יש רק מטרה אחת - שאתם לא תצליחו להגיע לדירה ושהם ימשיכו ליהנות מהמחירים הגבוהים."

"התוצאות כבר נראות בשטח, אנחנו רואים התייצבות במחירי הדירות, רואים שאין עליה, אנחנו רואים את המנופים בכל רחבי הארץ והזוגות הצעירים מבינים שיש אופציה אחרת ושאפשר לקנות דירה במחיר הוגן".

"אני רוצה להגיד גם למי שלא יזכה מחר - שלא יתייאש. כי כבר בשבועות הקרובים תיפתח עוד הגרלת ענק ועוד עשרות אלפי זוגות צעירים יזכו בדירה. אנחנו ממשיכים בכל הכוח לדחוף את מחיר למשתכן, לבנות, להגריל, ולהציף את השוק בדירות שאפשר לרכוש במחיר הוגן."

בקרוב, נרחיב את ההשתתפות של סדרה ב' בתוכנית. אנחנו בדרך לסיים את סדרה א' עד סוף השנה ולהרחיב את סדרה ב' בהגרלות - אז אל תתייאשו ותהיו מוכנים", ציין כחלון. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load