• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הוארך מעצר מארגני מסיבת הטבע בה התמוטטה צעירה

מצבה של הצעירה ממשיך להיות אנוש. המשטרה חושדת כי במהלך המסיבה נמכרו סמים, לא היה נוכח צוות רפואי והצעירה הופקרה בשטח

כוחות משטרה והצלה בזירת מסיבת הטבע (צילום: דוברות המשטרה)

בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרם של שלושה מהחשודים שנעצרו אתמול בעקבות "מסיבת טבע" שנחשפה בסמוך לצומת גורל בדרום. מצבה הרפואי של הצעירה שפונתה מהמקום מוסיף להיות קשה. "אנו משקיעים את מרב המאמצים והאמצעים בכדי למנוע את הסיכון לציבור הקיים במסיבות שכאלו", ציינו במשטרה.

בולים ספוגים בסם הזייה שתפסה המשטרה (צילום: דוברות המשטרה)
חוקרי המשטרה ביקשו היום להאריך את מעצרם של ארבעת החשודים שנעצרו אתמול בהמשך למקרה בו פונתה צעירה מצומת גורל בנגב כשהיא במצב קשה מאוד לבית החולים סורוקה. 
שניים מהחשודים, הדי-ג'יי ומארגן המסיבה בגילאי 27 ו-32, נעצרו אתמול ב"מסיבת טבע" שנערכה בסמוך לצומת גורל אותה חשפו כוחות המשטרה במהלך הסריקות שערכו הכוחות בעקבות פינוי הצעירה. השניים הועברו לחקירה במשטרה ובהמשך לכך עצרה המשטרה שני חשודים נוספים, תושבי אשדוד בגילאי 28 ו-38, כשבדירתם אותרו סמים מסוגים שונים לרבות "בולים" ובקבוקוני חומר חשוד כסם מסוג אמ.די.אמ.איי (MDMA). שני חשודים אלו הועברו גם הם לחקירה. 

מעצרם של שני החשודים תושבי אשדוד הוארך ב-4 וב-5 ימים לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות. מעצרו של החשוד, 32, בארגון וניהול המסיבה הוארך בשלושה ימים נוספים עד לתאריך 8.8.17. ערר אותו הגיש סנגורו של חשוד זה נדחה על ידי בית המשפט והוא נותר במעצר לטובת המשך החקירה. לעומתו, הורה בית המשפט על שחרורו של החשוד, 27, איש הסאונד והתאורה במסיבה בתנאים מגבילים הכוללים ערבות כספיות ואיסור יצירת קשר עם המעורבים. 


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load