• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צעירה במצב אנוש נמצאה מוטלת בחורשה בקרבת צומת גורל

כוחות מד''א ומשטרה איתרו צעירה בשנות העשרים, שנמצאה מוטלת בחורשה בקרבת צומת גורל, בסמוך למקום בו נערכה מסיבת טבע

כוחות המשטרה בזירה בו נמצאה הצעירה (צילום: דוברות המשטרה)

צעירה במצב אנוש פונתה מחורשה, בקרבת מקום בו נערכה מסיבת טבע. דיווח על צעירה ללא הכרה התקבל במוקד 100 של המשטרה. לדברי גורמי הרפואה שטיפלו בזירה, הצעירה הובאה לכביש הראשי ומשם הועברה לבית החולים סורוקה כשהיא במצב אנוש.

כוח משטרתי יצא למקום וצוות נוסף של שוטרים יצא לבית החולים סורוקה.

​​​​​​​בסריקות של השוטרים שנערכו בשטח הם איתרו מסיבת טבע שהתקיימה באיזור ואשר הופסקה על ידם. כרגע נבדק  על ידי השוטרים החשד האם הבחורה שנמצאה ללא הכרה השתתפה במסיבת הטבע זו בטרם נמצאה.

בתום סריקות איתרו השוטרים בעומק השטח בחורשה הסמוכה לצומת גורל מסיבת טבע, הם הפסיקו את המסיבה שהייתה בעיצומה.
בתום חקירה ראשונית בשטח השוטרים עכבו את המארגן ואת הדי.גי׳ והעבירו אותם לחקירה בתחנת המשטרה ברהט.
בשלב זה נמשכות פעולות המשטרה בשטח לאיתור הזירה בה נמצאה הבחורה כשהיא ללא הכרה לצד איסוף ממצאים מאיזור המסיבה.

פאראמדיק מד"א יהושע ויינשטיין שטיפל בצעירה סיפר: "כשהגענו לצומת להבים חברנו לרכב פרטי שבו שכבה צעירה בשנות ה 20 כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמה ועיסויים וכאשר חזר הדופק פינינו אותה במצב אנוש לבי"ח סורוקה כשהיא מונשמת".

המשטרה עצרה ארבעה  תושבי הדרום והמרכז בחשד שארגנו את מסיבת הטבע שהתקיימה בסמוך לצומת גורל ושנחשפה על יד השוטרים. במהלך חיפוש שנערך אצל אחד החשודים, תושב אשדוד, נמצאו סמים מסוגים שונים לרבות בולים ובקבוקים עם חומרים החשודים כסמים. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של הארבעה.
במשטרה אומרים כי רואים בחומרה את קיומן של "מסיבות טבע" הנערכות ללא אישורים, מאחר וקיים בהן פוטנציאל רב של שימוש בכימיקלים, בסמים מסוכנים, אלימות ואלכוהול, זאת לצד הנסיעה בכבישים הבין עירוניים על מנת להגיע ולצאת מהמקומות המבודדים כשכל אחד מהם וכולם ביחד מהווים סכנה ברורה לשלומם וביטחונם של המבלים ופועלת למיצוי הדין עם המארגנים.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load