• 22 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אתמול: ''חשבתי שאני הולכת להירצח'', היום: ''דן פועלת באנושיות''

תושבת באר שבע סיפרה בפוסט כי נהג בקו 24 ''נסע כמו מטורף''. ''אמרתי 'שמע ישראל', חשבתי שזה הסוף שלי, הוא כינה אותי 'יהודיה מסריחה'. בעקבות פרסום הפוסט, הנהג הושעה. הבוקר היא שינתה את גרסתה. מה הסיבה?

הנהג, כפי שתועד על ידי ש. מפרסמת הפוסט

שיא חדש במשבר האמון בין זכיינית התחבורה העירונית, דן באר שבע, לבין ציבור הנוסעים, אשר מאז כניסת החברה לבירת הנגב, אינו פוסק מלהתלונן על רמת השירות. תושבת העיר, ש. פרסמה פוסט זועם, בו אף היו תמונות הנהג. היום, עם זאת, אותה נוסעת שחששה כי "עומדת להירצח", פרסמה פוסט, בו היא אומרת כי "אבל היום אני מרגישה שיש כתובת לכל תלונה וגם לכל דברי שבח".

אתמול טענה ש' כי "לפני שבוע עברתי בשעה טובה לבית ברמות. מזה כמה ימים שאני נוסעת בחזרה מהתחנה המרכזית בקו 24 ויורדת בתחנה בנחום שריג, הקרובה ביותר לביתי", סיפרה.
"היום, עליתי על קו 24, אבל זיהיתי אצל הנהג בעיות, למשל כאשר לא הוריד את הרגל מהגז, דילג על תחנות בדרך ונוסעים וזיגזג בין נתיבים, תוך שהוא נאלץ נהגים לסטות למסלול שמימינם".

"בשלב מסויים בדרך, לפני סיום המסלול, פנתה אחת הלקוחות לנהג שיוריד אותה ובחור נוסף בכיכר ליד ביתה, בו אין תחנה כלל. נתורנו באוטובוס רק שלושה נוסעים. לתומי חשבתי שלאחר מכן יוריד אותי בתחנה, אבל הנהג פנה אליי ואמר 'את עסוקה בטלפון, תרדי'".
"סרבתי לרדת גם משום שזו עבירת תנועה וגם מאחר שלא היה לי מושג היכן ביקש להוריד אותי ואיך להגיע הביתה. הנהג סגר את הדלתות בפתאומיות, החל להאיץ כמו מטורף".

"חשבתי שאני הולכת להירצח", אומרת ש. "הנהג נסע דרך הכביש החדש של רמות שאינני מכירה בכלל. הנהג סרב להזדהות בפניי והחל, לא פחות ולא יותר, לקלל אותי: "אישה רעה!! יהודיה מסריחה!! אני אחזיר אותך לכוס של האימא שלך".

"רק אלוהים יודע מה הרגשתי באותו רגע. חלפה לנגד עיניי תמונתה של שלי דדון ז''ל שנרצחה על ידי נהג מונית. אמרתי 'שמע ישראל'.


''משהו רע קורה לתחבורה בעיר הזאת, הפכנו לשבויים בידי נהגים זרים שרואים בנו יהודים מסריחים"


"הנהג הסיע אותי, תוך שהוא גורם לי לאבד יציבות, בנהיגתו המטורפת למוסך האוטובוסים ברמות. ירדתי מהאוטובוס, חבולה, התקשרתי לבת הזוג שלי וביקשת שתדע היכן אני ושתזמין משטרה וכי ייתכן שזה הסוף שלי".

"הנהג ירד מהאוטובוס ובא לכיווני בהליכה מאיימת, למרבה המזל, נהג אוטובוס יהודי זיהה את המצב ותפס אותו בידיו, צעק עליו לחזור לאוטובוס ופנה לעזור לי".
האוטובוס בקו 24 בו קרתה התקרית​​​​​​​
"הוא רצה לקחת אותי הביתה, אבל בינתיים, בת הזוג שלי, לוחמת מג''ב לשעבר, חנתה מול האוטובוס של המטורף, עלתה אליו ובקשה מהנהג להזדהות. גם אותה הוא קילל 'כוס של האימא שלך'.

"ברגע זה היא הראתה לו כיצד נראית לוחמת מג''ב ומולי ארבעה נהגים ערבים אחרים גרמה לו למסור את פרטיו. המשטרה לאחר מכן הגיעה, אך הנהג כבר לא היה במקום. הוגשה תלונה והמשטרה פעלה באדיבות ובמקצועיות ואני מודה לה. משהו רע קורה לתחבורה בעיר הזאת, הפכנו לשבויים בידי נהגים זרים שרואים בנו יהודים מסריחים".

באותוו ערב, פרסמה חברת דן ב''ש, בעמוד הפייסבוק שלה הודעה על פיה הנושא ייחקר ועד אז, הנהג לא יעלה על ההגה.

ובינתיים התפתחות, איך נאמר בלשון עדינה, מעניינת: ש' פרסמה בקבוצת הפסייבוק "באר שבע ביחד" פוסט בו הוא אומרת כי "דן פועלת במקצועיות, באדיבות ובעיקר באנושיות" והוסיפה "אני רוצה לספר לכם שאנחנו בידיים טובות". רק אתמול ש'  חששה שעומדת להירצח.  "חברת דן פנתה אליי מיד לאחר האירוע. שוחחתי עם אחד הדרגים הבכירים ששמע בקשב רב את דבריי וגם היום בבוקר המשיך בשירותיות ובממלכתיות. נכון, יש עוד מה לשפר, אבל לי נראה שהטוב ביותר שיצא מכול זה הוא שדן רוצה לפעול למען תושבי העיר יותר מכפי שאנו יודעים ובכוונתה ליזום שינויים וחידושים מרחיקי לכת עבור רווחת התושבים".
ש' גם אומרת כי "אני רק רוצה להוסיף שאם חס וחלילה יישנו מקרים כאלה יש אוזן קשבת בחברת דן, גם ללא המדיה התקשורתית. אומנם, אתמול, ניצבתי בפני רגע לא קל, אבל היום אני מרגישה שיש כתובת לכל תלונה וגם לכל דברי שבח. אז כשם שאתמול פרסמתי את שארע, מן הראוי שכולם ידעו כי דן פועלת במקצועיות, באדיבות ובעיקר באנושיות. אשמח שבפוסט יגיע לכול מי שאתמול הביע דעה, חלק סיפור אישי וגם חשש שהציבור הבאר שבעי שבוי".

מחברת דן באר שבע נמסרה תגובה קצרה: "היא (ש') פרסמה פוסט נוסף. מעבר לזה לא נתייחס כרגע".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load