• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ריספקט: ''שבתרבות'' של באר שבע - המובילה בישראל

למרות שהעונה הייתה קצרה וכללה 13 תכוניות בלבד, שבתרבות הבאר שבעית, בהפקת מח' דובר העירייה מובילה בשווי החשיפה שלה: 22.5 מיליון שקלים

הרובוט הסודי של איוב קרא - להיט תוצרת ב''ש (צילום: דוברות עיריית ב''ש)

"שבתרבות באר שבע" שוברת שיא חשיפה ומוכתרת למובילה בישראל מבין אירועי שבתרבות. שווי ערך החשיפה של תכנית הראיונות והאירוח "שבתרבות באר שבע" שמפיקה לשכת דובר עיריית באר שבע נאמד ב - 22.5 מליון ₪ , כך עולה מנתונים שמפרסמת חטיבת המחקר בחברת "יפעת".

מדובר בשיא חסר תקדים המסכם עונה של 13 תכניות בלבד. כאשר בוחנים את מספר האייטמים (629) מגלים כי "ממוצע שווי החשיפה" לאייטם היה גדול יותר משנה קודמת. נתון המצביע על כך שהאייטמים שודרו בבמות נרחבות יותר כולל תכניות סאטירה ותרבות שונות בטלוויזיה אליהן הגיעו ציטוטים וסוגיות שעלו באירוע והיו מרכזיות אף יותר משנה קודמת.

שווי חשיפת כותרות שבתרבות ב"ש ערוצי בחלוקה לערוצי מדיה ומספר הפרסומים
על פי נתוני חטיבת המחקר שווי החשיפה בטלוויזיה מהווה 73% מסך השווי בכלל כלי התקשורת. כאמור, האייטמים ששודרו חצו את גיזרת החדשות  וכיכבו בנוסף בבמות נרחבות,  בתוכניות סאטירה ובמגוון תכניות תרבות.

עוד עולה מהדו"ח: "שבתרבות באר שבע" מובילה באופן ניכר בהיקף האזכורים שלה בתקשורת על פני אירועי "שבתרבות" בולטים אחרים שהתקיימו ברחבי הארץ  בשנת 2017. נוכחות הבכירים והדמיות המרכזיות באירוע, הכותרות הרבות שיצאו ממנו והחיבור שלו אל סדר היום, הופך את האירוע למותג חזק צוין. 

שיא החשיפה בעונה החולפת היה בחודש פברואר סביב התבטאות השר איוב קרא על רובוט סודי שיפעיל בעתיד צה"ל כמו גם אזכורים חוזרים במהדורות החדשות לאיום המפורש שהשמיע שר הביטחון אביגדור ליברמן בשבתרבות באר שבע על חייו של מנהיג חמאס איסמעיל הנייה. חברת "יפעת" בדקה בנוסף את הנוכחות התקשורתית של כותרות התכנית בהשוואה לאירועים מקבילים המתקיימים ברחבי ישראל. 

אמנון יוסף, דובר עיריית באר שבע ועורך התכנית מזה 19 שנים, ציין בגאווה את הנתונים המציבים את שבתרבות באר שבע בראש תוכניות האירוח והראיונות בישראל:  "שבתרבות באר שבע" ממוצבת כבר זמן רב כאירוע המשפיע על סדר היום התקשורתי בישראל, ומהווה מודל חיקוי לרשויות רבות בארץ. עיריית באר שבע ייסדה את המסורת לתוכנית בפורמט זה ועל כך אני גאה אמר ".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load