• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אתם יכולים לקפוץ: פארק טרמפולינות ענק ייפתח בב''ש

רשת iJump מגיעה לבירת הנגב ובקרוב, במהלך הקיץ, יפתח בבאר שבע פארק גדול ומלהיב שכולו קפיצות. חשיפה ראשונה

צילום: רשת iJump

בקרוב אמור להיפתח במתחם "מבנה" (וואן לשעבר) פארק הטרמפולינות איי-ג'אמפ, אשר יציע בילוי ייחודי, המשלב הנאה, ספורט וכושר גופני. 

‎iJump הינה רשת ארצית, אשר לה פארקים במטולה ופתח תקווה ובקרוב ייפתחו, מלבד בבאר שבע, פארקים בעזריאלי תל אביב, ראשון לציון, כרמיאל, אילת ועוד. הפארק הוא הראשון מסוגו בישראל ומציע מגוון טרמפולינות המחולקות למתחמים המיועדים לגילאים שונים. במקום ניתן למצוא מגוון רב טרמפולינות מסוגים שונים, בהן קפיצות חופשיות על טרמפולינות מרובעות, מלבנים ובמות קפיצה שונות, בריכת קוביות ספוג, משטחי קפיצה – כדורסל, מחניים, קפיצת תלת, הליכה על חבל וקיר טיפוס.
פארק IJUMP. הפתיחה בקרוב (צילום: IJUMP)
לגילאי 3-6 מוצע מתחם נפרד הכולל טרמפולינות, מקפצה ומגלשה. ההורים יכולים לשבת בסמוך ולהתענג על כוס קפה ולהתרשם ממופע הקפיצות של ילדיהם והקופצים בליווי מוסיקה עכשווית. 

בפארק ניתן לחגוג מגוון של אירועים פרטיים או עסקיים, דוגמת‎ ימי הולדת, בר ובת מצווה, מסיבת גיוס ושחרור, ימי גיבוש, ועדי עובדים, אירועים חברתיים ועוד וכן, ‎קיימת גם אפשרות לסגור את המתחם לאירועים פרטיים.

כל קופץ  נדרש לחתום על אישור קפיצה. ילדים מתחת לגיל 18 יחתימו את הוריהם (או אפוטרופוס) ומעל גיל 18 ניתן לחתום לבד. החתימה יכולה להתבצע גם באתר האינטרנט וגם במקום. ‎כל המתקנים במתחם הפארק הינם באישור מכון התקנים.

כך זה נראה: פארק iJump (צילום: יח''צ)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load