• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רוביק דנילוביץ' למען הילדים: 13 מיליון שקלים למרכז העצמה בשכ' ד'

ראש עיריית באר שבע ריגש את ילדי עמותת נגבה כששיחק בתור קפטן במשחק ידידותי, שנערך בנוכחות מפקד גלי צה''ל הנכנס והכתב הדרומי של ערוץ 10. הוא בישר על הקמת מרכז העצמה לילדי שכונה ד'

ראש עיריית באר שבע, למען ילדי העיר, במשחק הידידותי (צילום: דיאגו מיטלברג)

אתמול, שלישי, התקיים משחק הכדורגל של עמותת נגבה בשיתוף עיריית באר שבע. במשחק, בו השתתפו הורי וילדי העמותה השתתף כקפטן ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ.

את הגביעים לזוכים, חילק אברהם נומה שחקן הפועל באר שבע האהוב בכל הזמנים. מהיציע עודדו חנה גייסמן מנכ"לית העמותה, נדב יעקבי מערוץ הספורט, מפקד גל"צ הנכנס שמעון אלקבץ והכתב בדרום של ערוץ 10, אלמוג בוקר.

המשחק התקיים על מנת לקדם את פעילות העמותה העוסקת בקידום ובהעשרת ילדים ונוער ובחיזוק הקשר בין הילדים והוריהם מתוך אמונה כי ילדים מהווים גורם משמעותי בשינוי הדימוי ההורי ודרכם משתנות תפיסותיהם.

קבוצת ילדי נגבה מחוזקים בראש העיר, שהפגין כושר שיא, ניצחו את קבוצת הורי נגבה. ראש העיר בישל שער וגם הבקיע את הגול המכריע לטובת קבוצת הילדים לקול תרועת עשרות הצופים במקום.

עמותת נגבה מפעילה מסגרות חינוכיות לילדים ונוער במדינת ישראל. מטרת העמותה היא לסייע לילדים ונוער בבניית דימוי עצמי חיובי ולקיחת אחריות. אלו יסייעו להפכם מצרכנים ליצרנים ולהובילם למצוינות. העמותה מאמינה כי כך יוכלו הילדים להרחיב את גבולות החשיבה ולפרוץ את קירות הזכוכית.

מרכז הפעילות של העמותה הוא הפעלתם של בתי תקווה – מועדוניות למאות ילדים באזור באר שבע ובירושלים. כמו כן, העמותה מפעילה מועדון נוער, מקיימת הדרכות והכשרות לצוותים של פנימיות וכפרי נוער וסדנאות הדרכה להורים. העמותה פועלת ללא מטרות רווח ועל בסיס תרומות.

עמותת נגבה עתידה לחנוך בסוף השנה את "המרכז לילד, לנוער ולמשפחה" בשכונה ד' בבאר שבע. המבנה החדש שיקום בעיר הוקם בסיוע עיריית באר שבע אשר הקצתה את שטח המרכז ומסייעת לעמותה ע"י טיפוח סביבת המבנה וכן ע"י פיתוח וליווי תוכניות המצוינות שמפעילה העמותה.

המבנה עתיד לשמש את כל אוכלוסיית העיר וירכז את רוב פעילות העמותה בעיר באר שבע. לכבוד המשחק החגיגי, הודיע ראש העיר כי עיריית באר שבע תוסיף 2 מיליון שקלים לטובת טיפוח השטח שסביב המבנה ואזור החנייה הסמוך לו. המבנה, שגודלו עולה על 1,400 מ"ר, יקום בליבה של שכונה ד' בבאר שבע ובהשקעה של 13,000,000 שקלים. 


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load