• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכללת NLP' לשם שינוי' תפתח סניף בבאר-שבע

מכללת NLP לשם שינוי, המכללה המקצועית ללימוד שיטת ה NLP למצוינות אישית, התפתחות ושינוי פותחת סניף בבאר-שבע בספטמבר הקרוב. לקראת הפתיחה המכללה תקיים סדנת NLP בהדרכתו של מיקי ברקל, מייסד המכללה

מיקי ברקל ורוני מסיקה (קרדיט צילום: יח"צ)

החל מחודש ספטמבר הקרוב יתחילו הקורסים הראשונים במכללת NLP' לשם שינוי' בבאר שבע המתמחה בשיטת NLP למצוינות אישית, התפתחות ושינוי. כחלק מההכנות לפתיחת המכללה ועל מנת לחשוף את תחום ה-NLP החליטו בהנהלת המכללה לקיים סדנת חשיפה חווייתית שמטרתה לחשוף את המשתתפים לשיטת ה-NLP על כל תחומיה.

המכללה להכשרת מאמנים, אומן ורב אומן בשיטת NLP, קיימת כבר עשור עם סניפים ברחבי הארץ. נכון לעכשיו הסתיימו מעל 140 מחזורים במגוון רחב של קורסים.  מיקי ברקל, מייסד מכללת "NLP לשם שינוי ", עוסק בתחום מעל עשרים שנים והינו תלמידו ונציגו הרשמי בארץ של ד"ר ריצ`ארד בנדלר מייסד השיטה. שיטת הNLP- שואפת להטמיע באמצעות לימוד את הכלים והמיומנויות לאורח חיים מודע ומעצים לכל אדם. המכללה מקדמת חדשנות בתחום ה- NLP ובנוסף על קורסי האומן והמאמן בשיטת ה- NLP, ניתן ללמוד התמחויות שונות כגון: דמיון מודרך, טיפול בIEMT, טיפול בפסיכו-מטפוריקה ועוד.

רוני מסיקה, מנהל מכללת NLP לשם שינוי סניף באר שבע והדרום סיפר כי: "בתור תושב באר שבע ותיק, אני רואה איך העיר מתפתחת מבחינות רבות ואני חושב שזה מן המתבקש להעניק לתושבי העיר גם כלים של התפתחות אישית. אני מתרגש לתת לתושבי באר-שבע בפרט ואזור הנגב בכלל את האפשרות להכיר את השיטה שעיצבה את חיי ומקווה שכמוני ירגישו כלל המשתתפים בכנס ובקורסים".

הסדנה תתקיים ב- 21.8 במרכז מורים בבאר שבע בין השעות 18:00-21:00 בעלות של 169 ש"ח לאחד ו-259 לזוג. כרטיסים ניתן לרכוש במספר הטלפון: 074-7602121


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load