• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תאונה קטלנית בצומת מעון: אוטובוס התנגש ברכב פרטי, קצין צה''ל נהרג

נהג הרכב הפרטי נהרג, שלשה נפצעו. פראמדיקים של של מד''א בסיוע כוח רפואה של צה''ל, קבעו את מותו של הצעיר, בשנות העשרים

זירת התאונה בצומת מעון (צילום: תיעוד מבצעי מד''א)

תאונת דרכים קטלנית בין אוטובוס לרכב פרט בצומת מעון,  כביש 232. כתוצאה מהתאונה נהרג נהג הרכב הפרטי ושלושה אחרים נפצעו, מהם אחד באורח בינוני ושניים קל לדברי גורמי רפואה. כח משטרה במקום ובוחן תאונות דרכים של משטרת ישראל בדרכו לזירה לחקירת נסיבות התאונה. צומת מעון חסום לשני הכיוונים. נהגים מתבקשים לנסוע בצירים חלופיים.
סגן בנימין רוזנבליום ז''ל (צילום: אתר עיריית ערד)

עידכון 22:00: הותר לפרסום כי ההרוג בתאונה הינו  סגן בנימין רוזנבליום ז"ל, תושב ערד ערד. סגן בנימין ז"ל שירת בתפקיד סגן מפקד פלוגת מפקדה ביחידת הסיור המדברי והיה בן 23. סגן בנימין רוזנבליום ז"ל הועלה מדרגת סגן לדרגת סרן לאחר מותו. לוויתו תערך מחר (ג'), כ"ד בתמוז התשע"ז, 18 ביולי 2017, בשעה 18:30 בחלקה הצבאית בבית העלמין בערד.


פראמדיקים של מד"א  בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותו של צעיר בשנות ה-20, ומעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד"א לבי"ח סורוקה את נהג האוטובוס, גבר כבן 25 במצב בינוני בהכרה, עם פגיעה מערכתית, וגבר כבן 30 שנסע באוטובוס במצב קל עם חבלות בגופו שמפונה לבי"ח באמבולנס של מד"א.

פראמדיק מד"א דני שטרקמן סיפר: "כשהגענו למקום ראינו רכב מסחרי הפוך על הגג, בכיסא הנהג נלכד צעיר בשנות ה-20 הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה והיה ללא דופק וללא נשימה. לאחר חילוצו מהרכב ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. נהג האוטובוס ונוסע טופלו בסיוע כוח רפואה של צה"ל ופונו לבי"ח סורוקה כשמצבם מוגדר בינוני וקל."
שימי בן שטרית, חובש רפואת חירום בצוות אשכול של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב ומשאית. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה של צעיר שגופתו חולצה ע"י צוותי כיבוי. כמו כן הענקתי טיפול רפואי ראשוני לנהג האוטובוס שנפצע באורח בינוני. פצוע נוסף באורח קל עד בינוני טופל בזירה ע"י צוותי רפואה של צה"ל וחובשים נוספים".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load