• 22 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נעצר חשוד בהצתת ארונות חשמל בשכונה ד'

האם מדובר באדם שהטיל אימה על תושבי השכונה? במשטרה אומרים, כי מדובר בתושב השכונה, בן 46, שבעת מעצרו מלמל דברים לא ברורים

סכנת נפשות: אחד מארונות החשמל שהוצתו ברח' הסנהדרין

לפני זמן קצר הותר לפרסום, כי נעצר חשוד, תושב שכונה ד', בן 46, כמי שעומד מאחורי סדרת הצתות ארונות חשמל, בשבועיים האחרונים. בעת מעצרו, העצור מלמל דברים לא ברורים. היום יובא לפני שופט, להארכת מעצרו.
האם יש סוף לסדרת ההצתות בשכונה ד' בבאר שבע? לדברי המשטרה,  תושבי השכונה יכולים לנשום לרווחה עם מעצרו של חשוד שנתפס במהלך פעילות מודיעינית יזומה של בלשי המשטרה, בזמן ביצוע ההצתה. "אירועים אלו, מעבר לפגיעה ברכוש התושבים מסכנים את שלומו ובטחונו של הציבור וזרעו פחד בתושבי השכונה ומשטרת ישראל פעלה ותמשיך לפעול בנחישות תוך הפעלת כלל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להגן על שלום ורכוש הציבור, לעצור את מבצע העבירה ולהשיב את תחושת הביטחון על כנה", אומרים במשטרה. 

במהלך השבועיים וחצי האחרונים החל גל הצתות בשני רחובות מקבילים בשכונה ד' בבאר שבע: ברחוב התלמוד וסנהדרין, כאשר אופי ההצתות שכוונו בעיקר לארונות חשמל הינו דומה. בפעילות מודיעינית יזומה סמויה של בלשי המשטרה, איתרו הבלשים אמש בשעה 21:30 לערך, חשוד תושב השכונה (46) אשר ניגש לארון חשמל בשכונת סנהדרין, פתח אותו וניסה להצית אותו עם מצית שהיה ברשותו. החשוד נעצר לחקירה ובמהלך חקירתו דיבר באורח לא ברור. היום יובא בפני שופט להארכת מעצרו.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load