• 23 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גל הצתות בשכונה ד': ''אבא, המחבל לא יבוא הלילה?''

ארונות חשמל עלו באש, ברח' הסנהדרין וברח' התלמוד, במוקד שלישי השכנים הניסו את המצית. מוקדם יותר, הוצתו עוד שני ארונות. ''אנחנו מפחדים, אנשים עזבו את הבתים''. משטרת באר שבע חוקרת

ההצתה ברחוב התלמוד. גל הצתות בשכונה (צילום: דני בלר)

בנס לא קרה אסון: אלמוני הצית שני ארונות חשמל, ברחוב הסנהדרין 158 וברחוב התלמוד 52, בשכונה ד' בבאר שבע. לוחות החשמל ממוקמים ליד ארונות בהן עוברת צנרת הגז. הערב השכנים מדברים על לא פחות מניסיון פיגוע. בשני המקומות הופסקה אספקת החשמל, עד שהשכנים לא יתקנו את הנזקים על חשבונם. מדובר בשני בלוקים בהן מתגוררת אוכלוסיה מעוטת יכולת, שמאוד תתקשה לגייס את הסכום הדרוש. בינתיים, העלטה בה הם שרויים רק מעלה את מפלס הפחד. 


''אין לנו אויבים, אין פה אנשים מסוכסכים", אומרים לנו שכנים ברח' הסנהדרין. "מי יעשה דבר כזה ולמה?. אנשים מפחדים, הרבה שכנים עזבו את הבלוק, כי הם חוששים. עד שלא יהיה חשמל, הם לא יחזרו. אתמול במזל אף אחד לא נפגע. במורד הרחוב היה עוד ניסיון הצתה, אבל אחד השכנים ראה את החשוד, שלבש קפוצ'ון שחור, כשהוא בורח מהמקום".
בינתיים, אחד הילדים מתקרב בחשש ושואל: "אבא, המחבל כבר לא יחזור? מתי יהיה לנו חשמל?". 
ברחוב התלמוד הוצת ארון החשמל בקומה השניה. "הלכתי דקה למכולת לקנות משהו. אני חוזר ורואה את המקום עולה באש. היה לנו מזל, כי ליד חשמל יש צנרת גז". הנזק במקום - רב. 
המשטרה הייתה במקום, גבתה עדויות, אך לעת עתה, החקירה נמשכת. 

מחברת החשמל נמסר: "מצית סדרתי של ארונות חשמל בבאר-שבע:  שריפה כעת של ארון חשמל חמישי . במהלך השבוע הוצתו 4 ארונות חשמל בקומות הראשונות ב- 4 בניינים בשכונה ד׳ ולפני כשעה הוצת  החמישי.   צוותי חברת החשמל הגיעו בכל אחד מהאירועים למקום ועסקו במשך שעות ארוכות  בתיקון הנזקים- במקרים שהיה ניתן.  נכון לכעת- בכל הבניינים הוחזרה אספקת החשמל לכל הדיירים, מלבד לדיירים בקומה הראשונה בה אירעה השריפה בעקבות ההצתה. הדיירים טרם הסדירו  את מלוא עבודות השיקום והתיקון הפרטיים וטרם הסתיים התיקון והשיפוץ הפרטי בקומה בה הוצת הארון. מייד לכשיסיימו את העבודות הפרטיות- יחברו בחברת החשמל את החשמל בקומה.  עירית באר שבע וחברת עמידר מעודכנות בנושא ונמצאות בקשר עם הדיירים".
ההצתה  ברחוב הסנהדרין (צילום וואצאפ)​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load